FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Wpływ produktów FLP na przebieg ciąży cz.I

  Strona głównaBLOGPoradyDzieci a AloesPlanujemy zostać rodzicami Wpływ produktów FLP na przebieg ciąży cz.I

  wielkość tekstu: A | A | A

   
  Nie masz na świecie majętności większej niż zdrowie dzieci -  dr
  Maria Kraczka, pediatra

   

  Statystyki alarmują. Spada liczba urodzeń, coraz więcej młodych par ma trudności z poczęciem, wzrasta liczba poronień samoistnych i ciąż zagrożonych.

  Wzrasta liczba noworodków z wadami wrodzonymi. Prognozy mówią, że liczba Polaków będzie nadal spadać – w roku 2050 może zbliżyć się do zaledwie 30 milionów.

  Krótko: dlaczego?

  Zdrowe poczęcie zależy od zdrowia i kondycji zarówno matki, jak i ojca. Cały długi okres ciąży – 10 miesięcy kalendarzowych, tj. 280 dni, zapłodnione jajo, potem zarodek, wreszcie płód, spędza w organizmie matki.

  Tu się rozwija – przechodzi stadium organogenezy, czyli powstawania wszystkich narządów i tkanek, tu rośnie i przygotowuje się do przyjścia na świat.

  Cały okres ciąży jest w izolacji od świata zewnętrznego, zależy wyłącznie od organizmu matki. Jest zatem oczywiste, że zdrowie matki w momencie za płodnienia i całej ciąży w sposób najbardziej znaczący stanowi o warunkach i możliwościach rozwoju zarodka i płodu.

  Zwrócę Państwu uwagę na najistotniejsze
  problemy zdrowotne matki, których wpływ na ciążę jest ogromny:
  - . . . . .

  Lek. pediatra Maria Kraczka

  cd.  czytaj . . .  pdf

   

  czytano: 14614 razy

  autor: Gazeta Forever Poland

  data dodania: 2006-11-28 17:48:18


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA