FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Macierzyństwo a Forever

  Strona głównaBLOGPoradyDzieci a AloesPlanujemy zostać rodzicami Macierzyństwo a Forever

  wielkość tekstu: A | A | A

  W czerwcu ubiegłego roku, kiedy odbywał się Zjazd Europejski w Kopenhadze, przyszedł na świat nasz czwarty syn – Jan Maksymilian. Wieloletnia profilaktyka sprawiła, że przez cały czas ciąży czułam się doskonale, kipiałam energią i nie przechodziłam etapu złego rannego samopoczucia, które towarzyszyło mi w poprzednich ciążach.

  Z ochotą piłam Miąższ Aloe Vera z sokiem z żurawin i jabłek, jadłam Forever Lite na śniadanie i trochę wieczorami, a oprócz tego codziennie: Forever NatureMin, Pola Zieleni, Forever ArcticSea, Forever AbsorbentC oraz Forever Mleczko Pszczele, które tak bardzo mi smakowało, że mogłam  je  jeść  jak najsmaczniejsze cukierki.

  Przypomniałam sobie Wiktora – pierwsze opakowanie Mleczka w naszym domu zjadł w ciągu pięciu dni. . . . . . . .

  Lek. pediatra Maria Kraczka

  Więcej - czytaj dodatkowe materiały  -->>  pdf

  czytano: 9597 razy

  autor: Gazeta Forever Poland 2006

  data dodania: 2006-11-27 18:50:08


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA