FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Sonya Colour Collection

  Strona głównaSonya Colour Collection

  wielkość tekstu: A | A | A

   

  Sonya Colour Collection
   

  Sonya Colour Collection to jedyna na świecie linia kosmetyków kolorowych na bazie Aloe Vera, która służy jednocześnie do makijażu i pielęgnacji cery.

  Wszystkie naturalne składniki Sonyi - od czystego aloesu począwszy, poprzez witaminy o działaniu przeciwutleniającym aż do wyciągów z roślin morskich i rumianku zostały dobrane tak, by chronić, odżywiać i pielęgnować Twoją skórę.

  Sonya Colour Collection to magiczna kolekcja barw dla każdej karnacji i dla każdego nastroju. Różnorodność odcieni pozwoli Ci odpowiednio dobrać makijaż, zarówno na dzień, jak i na wieczór.

  Sonya Colour

  Sonya Colour Collection to najprostsza odpowiedź jak być piękną!

   

  czytano: 8622 razy

  autor:

  data dodania: 2006-11-28 15:11:18


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA