FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Sonya - kosmetyki

  Strona głównaSonya - kosmetyki

  wielkość tekstu: A | A | A


  Kosmetyki kolorowe Sonya Colour Collection.

  Najważniejsze przy upiększaniu cery za pomocą  kosmetyki kolorowej jest to, by nie naruszać równowagi biologicznej skóry, czyli :

  - nie "zaduszać" jej złym makijażem, odcinając na wiele godzin dopływ tlenu do tkanek skórnych;

  - nie zatykać ujść porów skóry. Trzeba dążyć do tego, aby zarówno oddychanie skórne i wymiana gazów oraz pary wodnej nie uległy zahamowaniu;

  - nie wprowadzać do naskórka nadmiaru związków pochodzenia  chemicznego, które upośledzają pracę żywych tkanek skóry,  a także rujnują jej naturalną florę bakteryjną.

  Wszystkie te warunki spełniają kosmetyki kolorowe Sonya, ponieważ zawierają czysty miąższ aloesowy.
     czytano: 8563 razy

  autor:

  data dodania: 2006-11-28 15:14:12


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA