FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Dwie bardzo ważne, prestiżowe nagrody dla produktu kosmetycznego Forever

  Strona głównaBLOGForever kosmetykiDwie bardzo ważne, prestiżowe nagrody dla produktu kosmetycznego Forever

  wielkość tekstu: A | A | A

  Aloe bio cellulose, produkt Forever Living Products  zdobyła nagrody w prestiżowych konkursach Global Makeup Awards 2020 i Global Green Beauty Awards 2020.


  Kosmetolog Katarzyna Janiczek współpracująca z Forever Living Products - napisała w social mediach:

  „Otrzymaliśmy nagrodę GOLD w kategorii Najlepsza maska na twarz w konkursie Global Makeup Awards. Oprócz tego, że jesteśmy dumni z faktu, iż maska bio celulozowa została uznana w USA za najlepszą maseczkę, warto spojrzeć na to ze strony praktycznej. Kto przyznał tę nagrodę? Specjaliści w branży beauty zajmujący się profesjonalnie makijażem! Ta nagroda otwiera nam drzwi do miejsc, gdzie przygotowanie skóry przed makijażem jest bezcenne. Do miejsc, gdzie specjaliści od make-up potrzebują szybko i rewelacyjnie działających rozwiązań. To już nie tylko gabinety kosmetyczne, ale studia filmowe, studia makijażu, to makijażyści współpracujący z prasą i telewizją. Branża beauty docenia nasze rewelacyjne produkty!”

  Aloe bio cellulose mask został wyróżniony spośród 350 innych produktów naturalnych. Otrzymała również nagrodę SILVER w kategorii Aloe Vera Products, 
  w niesamowicie ważnym dla świata kosmetologii, prestiżowym konkursie Global Green Beauty Awards.

  „Global Green Beauty Awards różni się nieco od Global Makeup Awards z trzech głównych powodów. Nacisk kładziony jest na kosmetyki Green & Clean, nagrody przyznawane są dla kosmetyków, które są etyczne, naturalne, organiczne, wegańskie, zero waste lub cruelty free, nie ma ograniczeń dotyczących daty premiery czyli do konkurs startuje bardzo wiele kosmetyków. Warto dodać, że klienci na całym świecie są coraz bardziej świadomi nie tylko tego, co nakładają na skórę, ale także etyki otaczającej produkty. Sprawdzają skąd pochodzą składniki, czy są naturalne, czy opakowanie jest ekologiczne… Nagrody Global Green Beauty Awards są przyznawane firmom, które w swoich produktach chcą odzwierciedlać swój naturalny lub ekologiczny etos i są bardziej przyjazne dla środowiska. Dlatego wcale mnie nie dziwi fakt, iż właśnie działająca w systemie MLM firma Forever Living Products została na tym polu doceniona i otrzymaliśmy tak ważną, globalną nagrodę. To jest ogromne uznanie dla nas w świecie kosmetyków naturalnych” – uzupełnia kosmetyczka Katarzyna Janiczek.   

  czytano: 799 razy

  autor: akademiaforever.pl

  data dodania: 2021-01-30 21:54:38


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA