FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Pielęgnacja skóry z mocą aloesu

  Strona głównaBLOGForever kosmetykiPielęgnacja skóry z mocą aloesu

  wielkość tekstu: A | A | A

  Forever Living oferuje trzy skuteczne linie produktów pielęgnacyjnych, które łączą to, co najlepsze w naturze i nauce. Efektem jest zaawansowana pielęgnacja skóry, którą możesz spersonalizować, dostosowując do swoich indywidualnych potrzeb.Skorzystaj z poniższych informacji, aby spersonalizować swój program pielęgnacyjny i osiągnąć upragnione efekty. 

  infinite by Forever
                  


  Wyższy poziom pielęgnacji przeciwstarzeniowejinfinite by Forever ™ to kompleksowy program pielęgnacji przeciwstarzeniowej, który łączy czysty aloes z efektywnymi substancjami roślinnymi i naukowo sprawdzonymi składnikami, by walczyć z oznakami starzenia i przywracać młodzieńczy blask.

  Kluczowe atuty
  Przywrócenie skórze nawilżenia, zmniejszenie widoczności zmarszczek, wsparcie prawidłowego poziomu kolagenu i ochrona przed środowiskowymi czynnikami stresogennymi, które przyspieszają starzenie. Produkty działają synergicznie, tworząc program, który walczy z oznakami starzenia od wewnątrz i od zewnątrz.

  Dla kogo?
  infinite by Forever™ jest stworzony dla osób, które poważnie podchodzą do pielęgnacji anti-ageing. Jeśli zaczynasz dostrzegać oznaki starzenia skóry lub chcesz ją uchronić przed czynnikami środowiskowymi, które przyspieszają starzenie, to idealny program dla Ciebie.

  Produkty:
  - infinite by Forever ™ firming serum,
  - infinite by Forever ™ hydrating cleanser,
  - infinite by Forever ™ firming complex,
  - infinite by Forever ™ restoring crème

  Sonya™ daily skincare system


  Kojący program na żelowej bazie dla wszystkich rodzajów cery. Program Sonya™ daily skincare od Forever został opracowany z myślą o cerze tłustej, mieszanej lub jednocześnie tłustej i suchej, by zapewnić jej codzienną pielęgnację, która przywróci jej prawidłowe nawilżenie i równowagę.

  Kluczowe atuty
  Oparte na technologii żelowej produkty Sonya™ są lekkie, odświeżające i szybko się wchłaniają, przywracając mieszanej cerze równowagę i spójność. Sonya™ łączy aloes z innymi efektywnymi składnikami, by oczyszczać, rozświetlać, nawilżać oraz poprawiać cerę. Dzięki temu skóra jest odświeżona, odmłodzona i wygląda świetnie

  Dla kogo?
  Każda osoba, która poszukuje kompleksowego, codziennego programu, by uporać się ze sprzecznościami cery mieszanej, pokocha Sonya™ daily skincare. Jeśli Twoja cera zmienia się z porami roku i oscyluje między suchością w jednych miejscach, a nadmiarem sebum w innych, sięgnij po ten zestaw, by nadać skórze piękny wygląd.

  Produkty:
  - Sonya™ refining gel mask,
  - Sonya™ refreshing gel cleanser,
  - Sonya™ illuminating gel,
  - Sonya™ soothing gel moisturizer

  Forever targeted skincare


  Personalizacja pielęgnacji

  Bądź najlepszą wersją siebie. Produkty z serii Targeted pozwalają spersonalizować i wzmocnić zabiegi pielęgnacyjne. Odpowiadają one na konkretne potrzeby skóry, byś mogła skupić się na obszarach, które są dla Ciebie najważniejsze.

  Kluczowe atuty
  Każdy produkt z serii Targeted od Forever został opracowany z myślą o konkretnej potrzebie skóry. Niezależnie od tego, czy chcesz dodatkowo nawodnić skórę, wyrównać jej koloryt, rozjaśnić cienie pod oczami, czy szukasz kremu nawilżającego z filtrem ochronnym – w serii Targeted znajdziesz coś dla siebie

  Dla kogo?
  Czy oprócz codziennej pielęgnacji, niektóre obszary Twojej skóry wymagają dodatkowej uwagi? Produkty z serii Targeted pomagają uzupełnić luki w zabiegach pielęgnacyjnych, personalizując je tak, by odpowiadały Twoim konkretnym potrzebom.

  Produkty:
  - aloe bio-cellulose mask,
  - protecting day lotion,
  - aloe activator,
  - balancing toner,
  - awakening eye cream,
  - smoothing exfoliator,
  - hydrating serum  Więcej czytaj materialy dodatkowe  . . . w załączniku

  Źródo: https://gallery.foreverliving.com/gallery/POL/download/Aktualnosci/SummerSkincare.pdf

  czytano: 735 razy

  autor: gallery.foreverliving.com

  data dodania: 2020-07-28 17:01:11


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA