FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Jest już lato! Jesteście gotowi?

  Strona głównaBLOGPoradyAloes na co dzieńJest już lato! Jesteście gotowi?

  wielkość tekstu: A | A | A

  Jest już lato! Jesteście gotowi? (*)

  Lato to czas przebywania na dworze i dobrej zabawy z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego Forever Living wybrało na tę porę roku produkty, które chronią i odżywiają skórę, byście mogli śmiało wyjść na świeże powietrze. Weźcie więc książkę pod pachę i idźcie na plażę lub do parku. Cieszcie się urokami lata i o nic się nie martwcie – Forever was osłania!

  Ponieważ w letnie miesiące cała rodzina spędza mnóstwo czasu na dworze, bądźcie gotowi, by koić zbyt długo wystawioną na czynniki zewnętrzne, zmęczoną skórę chłodzącą, odświeżającą Galaretką Aloe Vera (kod 061).
  Galaretka Aloe Vera to gęsty, przezroczysty żel chętnie wchłaniany przez skórę dla natychmiastowej ulgi przy drobnych podrażnieniach. Gdy Galaretka Aloe Vera będzie tego lata pod ręką, złagodzi wiele podrażnień skóry, a 100% stabilizowany miąższ aloesowy bezpiecznie nawilży wrażliwe tkanki. Dlatego nie zapomnij spakować jej do plażowej torby. Usłyszysz wiele ochów, achów i podziękowań, gdy pomożesz ukoić tak tego spragnioną skórę.

  Gdy pakujesz do bagażnika rzeczy na tygodniowy wyjazd pełen przygód i rozrywek, koniecznie spakuj też:

  - Aloe First (kod 040), propolis pszczeli, alantoina i 11 wyjątkowych ziół w wygodnym w użyciu sprayu – Aloe First został stworzony, by koić skórę przy drobnych skaleczeniach, otarciach, oparzeniach i poparzeniach słonecznych. Właściwości aloesu naturalnie wiążą i przyciągają wilgoć, by przynosić długotrwałą ulgę podrażnionej lub zmęczonej skórze. Lekkość i właściwości nawilżające Aloe First sprawiają także, że świetnie nadaje się do spryskiwania włosów, by chronić je przed słońcem i suchym powietrzem. Tego lata przygotuj się na dobrą zabawę i pamiętaj, że aby koić i chronić, wystarczy jedno psiknięcie!

  Nie ma lepszego sposobu na zakończenie wypełnionego rozrywkami, słonecznego, letniego dnia niż szczodre nałożenie na skórę:

  - Aloesowej Emulsji Nawilżającej (kod 063). Dłuższe dni i krótsze noce  mogą naprawdę pozbawić skórę jej naturalnego blasku i jedwabistego wyglądu. Nasza Aloesowa Emulsja Nawilżająca jest dokładnie tym, czego potrzebuje twoja skóra po długim dniu na słońcu. Co najlepsze, ta wyjątkowa mieszkanka składników ujędrniających może być źródłem komponentów nieodzownych dla zdrowego wyglądu skóry. Zawarte w aloesie składniki odżywcze, minerały, aminokwasy i witaminy sprawiają, że bez tej emulsji po prostu nie można się obyć – bo nie chodzi o to, jak zadbamy o skórę za 20 lat… kluczowe znaczenie ma to, co robimy dla niej DZIŚ!

  Tego lata nie wychodźcie z domu bez:

  - emulsji ochronnej Aloe Sunscreen (kod 617)!
  Jej naturalne i odżywcze składniki sprawią, że będziecie ją chcieli nakładać obficie, dlatego zróbcie zapasy! Ochrona skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i letniego wiatru może być prawdziwym wyzwaniem. Kluczem do ochrony skóry – nie tylko twojej, ale i całej twojej rodziny – jest obfite nakładanie kremu ochronnego.

  Aloe Sunscreen Forever łączy nowoczesną technologię z naturalnymi składnikami, czego efektem jest doskonała receptura ochronna – od wschodu do zachodu słońca. Aloe Sunscreen blokuje zarówno promienie UVA, jak i UVB, jego SPF wynosi 30, a dodatkowo jest wodoodporna!
  Dlatego nie tylko chroń skórę – z Aloe Sunscreen również ją odżywiaj!

  (*) Dane produktów uaktualniono, XII/2019

  czytano: 727 razy

  autor: Forever International, lipiec 2007

  data dodania: 2019-12-12 19:27:19


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA