FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Infinite Firming Serum Forever zdobywa srebro na Pure Beauty Awards 2017 w Londynie

  Strona głównaBLOGForever kosmetykiInfinite Firming Serum Forever zdobywa srebro na Pure Beauty Awards 2017 w Londynie

  wielkość tekstu: A | A | A
  Z ogromną dumą Forever pragnie ogłosić, że po uzyskaniu nominacji do brytyjskich nagród Pure Beauy Awards 2017, nasze nowe Infinite by Forever firming serum zdobyło srebro w kategorii „Najlepszy nowy przeciwstarzeniowy produkt premium”.

  Gospodarzem gali Pure Beauty Awards, która odbyła się w szykownym hotelu Savoy w Londynie, była Gemma Cariney, DJ Radio 1.

  Podczas dorocznej ceremonii honorowane są najlepsze produkty dla urody, a wyróżnienia trafiają do najbardziej innowacyjnych i luksusowych. W gali uczestniczą przedstawiciele branży, nie brakuje również celebrytów.

  W tym roku przyznano 36 nagród, a nowe Infinite by Forever™ firming serum rywalizowało z 19 innymi produktami w swojej kategorii, ostatecznie zdobywając drugie miejsce.

  Forever po raz pierwszy brało udział w Pure Beauty Awards, więc zdobycie srebra w kategorii „Najlepszy nowy przeciwstarzeniowy produkt premium” to potwierdzenie jakości nowego programu pielęgnacyjnego Infinite by Forever™. Już nie możemy doczekać się edycji 2018! #ForeverProud

  Dowiedz się więcej o ceremonii Pure Beauty Awards.


  Odkryj nowy program pielęgnacji skóry Infinite by Forever™.

   

  czytano: 1405 razy

  autor: foreverliving.com

  data dodania: 2019-10-28 21:43:50


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA