FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  My się zimy nie boimy - dr Maria Kraczka

  Strona głównaBLOGPublikacjeMy się zimy nie boimy - dr Maria Kraczka

  wielkość tekstu: A | A | A


  W długie zimowe wieczory, gdy czasem pojawia się nuda, chętniej niż latem zaglądamy do lodówki – coś dobrego by się zjadło. Już nie z grilla, a z patelni – może żeberko, jakiś schabik. Zjadłoby się coś słodkiego… A co na to cholesterol?  A co wy na to, mili biesiadnicy? 

  A my oczywiście Forever Arctic-Sea. Kapsułeczki przed biesiadą i smacznego. I koniecznie troszkę Garlic-Thyme oraz solidny  łyk aloesu po kolacji. Tu mnie boli, tu mnie strzyka,  tam mnie rwie – a co to za nowina. Jesień to „cudowny” czas na wszelkiej maści zawiania, nerwobóle,  postrzyknięcia. Z lubością wyłażą w tym czasie wszystkie zadawnione reumatyzmy, osteoporozy, stare urazy.

  Zamiast wyprawy do apteki po środki przeciwbólowe
  wypróbujcie Aloe MSM Gel,  Emulsję Rozgrzewającą. Koniecznie do tego parę tabletek Nature--Min, może Forever Calcium i na deser Forever Freedom. I co?  Proste, już po bólu. I już na  koniec – która z pań spędza zimę w czapce-niewidce?  Dlaczego? Skóra po lecie nadmiernie . . . . . .

  więcej --->> czytaj dodatkowe materiały
  czytano: 25444 razy

  autor:

  data dodania: 2019-08-29 11:13:09


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA