FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Jak należy dbać o skórę, aby była długo piękna?

  Strona głównaJak należy dbać o skórę, aby była długo piękna?

  wielkość tekstu: A | A | A

  Jak należy dbać o skórę, aby była długo piękna?.
  Z pewnością kompleksowo, czyli mówiąc prościej - zarówno "od zewnątrz" jak i "od wewnątrz". W środowisku, w którym przebywa na co dzień nasza skóra, przestają już, niestety wystarczać zabiegi pielęgnacyjne zlokalizowane tylko i wyłącznie na jej powierzchni. W organizmie, któremu brak podstawowych substancji odżywczych - witamin, minerałów oraz niektórych prostych białek - nie jest możliwe wykształcenie i utrzymanie zdrowej, pięknej cery i ciała młodego przez długi czas.

   

  Zewnętrzne warstwy naskórka nie są ukrwione

  Drobne tętniczki zwane włosowatymi dochodzą jedynie do tzw. warstwy podstawowej, gdzie rodzą się nowe, żywe komórki naskórka.

  Krew tętnicza dostarcza do komórek tlen oraz substancje odżywcze. Jest to jedyna naturalna droga głębokiego odżywiania skóry.

   

  Większość dolegliwości skórnych obserwowanych na co dzień w gabinetach kosmetycznych to efekt pogłębiających się z roku na rok niedoborów odżywczych. Na przykład niedobór witaminy C, zanim stanie się chorobą zwaną szkorbutem, daje bardzo charakterystyczne objawy skórne - skłonność do rozszerzania się naczynek krwionośnych, a nawet ich pękanie i wylewy podskórne. Skóra pozbawiona tej niezwykle ważnej witaminy łatwiej ulega również tzw. starzeniu posłonecznemu oraz brzydkim, brązowym przebarwieniom zwanymi "kwiatami starości". Inny przykład to zabiegi peelingu, wciąż cieszące się niezmierną popularnością wśród klientek gabinetów kosmetycznych. Zbyt rzadko jednak zwraca się uwagę na to, że słabe autooczyszczanie się skóry wynika z pewnych niedoborów odżywczych - przede wszystkim cynku i witaminy A, jak również nienasyconych kwasów tłuszczowych typu omega - 3, oraz pewnych prostych aminokwasów.

  Z roku na rok niepokojąco wydłużają się sporządzane przez naukowców listy czynników odżywczych, których brak w bardzo charakterystyczny sposób rzutuje na wygląd i funkcjonowanie skóry. Wiele tych substancji (witaminy, białka, preparaty mineralne) trafia do kosmetyków pielęgnacyjnych, także tych profesjonalnych, używanych wyłącznie w gabinetach . Tymczasem większość składników, które potrafią odżywić i regenerować skórę, dostarczyć można od wewnątrz - kiedy zostaną wchłonięte w jelicie cienkim i trafią do krwioobiegu , skóra zostanie w nie zaopatrzona systemem delikatnych włosowatych naczyń krwionośnych .

  Najlepszym rozwiązaniem dla skóry sprawiającej kłopoty z powodu niedoborów, wydaje się działanie kompleksowe - zarówno od wewnątrz jak i od wewnątrz. Pamiętajmy - skóra piękna i długo młoda to skóra w pełni biologicznie sprawna , a taką może nam zapewnić tylko organizm , któremu nie dokuczają niedostatki odżywcze!

  czytano: 269 razy

  autor: aloetech.pl

  data dodania: 2016-07-26 09:15:18


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA