FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Niczym nie ograniczone możliwości - Jadwiga Adamczyk, Senior Manager

  Strona głównaBLOGPoradyPortret sukcesuNiczym nie ograniczone możliwości - Jadwiga Adamczyk, Senior Manager

  wielkość tekstu: A | A | A

  Mam fantastyczną pracę na emeryturze, wspaniały zespół partnerów biznesowych i klientów,awans na pozycję Senior Manager i kolejne planowane w przyszłości,udział w programie motywacyjnym Forever2Drive,planowane programy promocyjne Eagle Manager Retreat,Globall Rally i Chaiman’s Bonus, comiesięczne wysokie   prowizje wielokrotnie przewyższające moją emeryturę, podróże z Forever i jeszcze wiele innych osiągnięć na polu osobistego rozwoju. Moja wartość na rynku biznesu MLM wzrosła, bo współpracuję od 20 lat tylko z Forever Living Products, z którą osiągam sukcesy. Mam niczym nieograniczone możliwości finansowe.

  Sukces nigdy nie przychodzi sam. Do sukcesu trzeba dojrzeć, być przygotowanym teoretycznie i praktycznie, mieć wiedzę i doświadczenie, a także być skłonnym do poświecenia, wyrzeczeń, pokory i determinacji. Każdy może osiągnąć sukces, jeśli tylko chce, ma swój cel, marzenie i wizję swojej wyobraźni! Największym sukcesem jest przezwyciężenie samego siebie, swoich słabości i alibi „wykrętu”.  Ważne jest moje nastawienie i przekonanie. Sponsor jest ważny, lecz nie wykona za mnie pracy. Trzeba być samodzielnym, wytrwałym, mieć entuzjazm i wykonywać pracę w MLM z radością i miłością. Podjąć ryzyko zmiany . . . . .

  Cały artykuł czytaj materiały dodatkowe

   

   

  czytano: 922 razy

  autor:

  data dodania: 2016-02-29 20:34:03


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA