FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Elita Forever - Bogusia i Jan Sroka

  Strona głównaBLOGPoradyPortret sukcesuElita Forever - Bogusia i Jan Sroka

  wielkość tekstu: A | A | A

  Bogumiła i Jan Srokowie Diamond-Sapphire Managerowie, członkowie GLT

  Kiedy poproszono mnie o napisanie artykułu do naszego „Forever”, weszłam na swój profil na Facebooku, żeby przypomnieć sobie, co zdarzyło się w 2015 roku w naszym życiu i z wielką radością i niedowierzaniem obejrzałam wszystkie zdjęcia i komentarze. Mnie samej trudno uwierzyć w to, jak niezwykle dynamiczne, pełne radości i wspaniałych chwil jest nasze życie dzięki Forever.

  Jestem szczęśliwa, że 22 lata temu, mając 45 lat, będąc osobą wypaloną zawodowo, chorą i na rencie, miałam odwagę wykorzystać szansę jaką dał Rex Maughan każdemu i dokonać radykalnej zmiany w życiu. Zbyt często ludzie odrzucają możliwość zmiany, boją się nieznanego i wolą pozostać w swojej „bezpiecznej strefie komfortu”.

  Często myślę, jak wyglądałoby nasze życie gdybym powiedziała: ja się do tego nie nadaję, to nie dla mnie. Rok 2015 był dla nas kolejnym rokiem aktywnej pracy. Zrealizowaliśmy wszystko, co zaplanowaliśmy, pomagając innym w realizacji ich planów . . . .  cały art. czytaj materiały dodatkowe

   

  czytano: 1083 razy

  autor:

  data dodania: 2016-02-28 21:53:45


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA