FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Look Better, Feel Better, Forever

  Strona głównaBLOGPoradyKontrola wagi Look Better, Feel Better, Forever

  wielkość tekstu: A | A | A

  Jeżeli twoim postanowieniem na nowy rok była utrata wagi lub zdrowsze odżywianie, nie jesteś sam/-a! To bodaj najpopularniejsze noworoczne deklaracje – i niestety często łamane jeszcze zanim zacznie się luty.  Dla skuteczności odchudzania zmiana psychiczna jest równie ważna, jak zmiana fizyczna. Jeśli nie wyrobisz w sobie nowych nawyków i powrócisz do starych, przez które pierwotnie przybrałeś/-aś na wadze, zgubione kilogramy mogą wrócić.

  Forever F.I.T. to coś innego. Forever F.I.T. jest nowoczesnym programem do odżywiania, oczyszczania i kontroli wagi, opracowanym, by pomóc ci wyglądać i czuć się lepiej w trzech prostych krokach: zaczyna się od Clean 9, po którym następują F.I.T. 1 oraz 2.

  Program F.I.T.™ został opracowany, by pomóc ci sięgnąć wyżej w dziedzinie zdrowia, dostarczając ci pożytecznych informacji, które nauczą cię, jak dokonać trwałych zmian w treningach i odżywianiu. Oprócz pomocnych w hamowaniu apetytu właściwości Forever Garcinii Plus® i Forever Fiber™, a także unikalnej kompozycji roślinnej Forever Therm™, zestawy Forever F.I.T. 1 i F.I.T. 2 dzięki batonom proteinowym Forever Pro X2™ oraz koktajlami Forever Lite Ultra™ wspierają też potegę białek, by pomóc buować masę mięśniową i odżywiać organizm . . . .

  cały art.  czytaj materiały dodatkowe

   

  czytano: 817 razy

  autor:

  data dodania: 2016-02-28 21:40:06


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA