FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Kochaj to co robisz

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Kochaj to co robisz

  wielkość tekstu: A | A | A

  A gdybym Wam powiedział, że już dawno nie pracowałem? Oczywiście, przychodzę do biura zająć się wprowadzaniem nowych zasad i udoskonaleń oraz jeżdżę po świecie na spotkania z Wami. Ale nie pracuję.  Ponieważ prawda jest taka, że jeśli będziesz kochać to, co robisz, nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia. Założyciel Apple, Steve Jobs miał właściwą koncepcję pracy, życia i możliwości zmiany: “Praca będzie wypełniała znaczną część twojego życia, a jedynym sposobem na prawdziwe spełnienie jest robienie tego, co uważasz za świetną robotę. A jedynym sposobem na wykonywanie świetnej roboty, jest kochanie tego, co robisz.

  Cały art.  czytaj materiały dodatkowe

   

  czytano: 719 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2016-02-28 21:23:11


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA