FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Nowości: flawless by SonyaTM

  Strona głównaBLOGPoradyProduktZestawy produktówNowości: flawless by SonyaTM

  wielkość tekstu: A | A | A

  Jeszcze więcej sposobów na nienaganny makijaż !

  PODKŁAD KOMPAKTOWY, CREAM TO POWDER FOUNDATION
  - CONCEALER DUET
  Dziewięć naszych klasycznych, bestsellerowych odcieni w nowej, innowacyjnej recepturze zainspirowanej aloe vera – gęsta, kremowa konsystencja przechodzi w jedwabisty puder, nadając skórze miękkość
  i naturalny, zdrowy blask.
  Aloe vera i ekstrakt z orchidei współtworzą produkt o doskonałej konsystencji, dzięki której stapia się on ze skórą, nadając cerze jedwabisty, nieskazitelny wygląd.

  DUET KOREKTORÓW,  CONCEALER DUET
  - PODKŁAD KOMPAKTOWY
  Doskonale dobrane pary zainspirowanych aloesem odcieni korektorów,
  w postaci poręcznych kredek o podwójnych końcówkach, które świetnie kamuflują niedoskonałości cery. Jedna kredka to dwa odcienie, które, dzięki swojej kremowej konsystencji, doskonale stapiają się ze skórą i ją matują

  PUDER PRASOWANY, DELICATE FINISHING POWDER
  Zainspirowany aloesem Delicate Finishing Powder doskonale utrwala
  i wieńczy makijaż. Pomaga skórze uchronić się przed niechcianym świeceniem i jednocześnie nadaje jej gładki, naturalny i nieskazitelny wygląd.

  TUSZE DO RZĘS, LENGTHENING & VOLUMIZING MASCARA
  - WYDŁUŻAJĄCY TUSZ DO RZĘS,
  - DODAJĄCY OBJĘTOŚCI TUSZ DO RZĘS
  Nadaj rzęsom nową długość dzięki tuszowi flawless by SonyaTM Lengthening Mascara o recepturze wzbogaconej aloesem. Twoje spojrzenie będzie olśniewające, dzięki podkreślonym, długim i gęstym rzęsom, które jednocześnie pozostaną rozdzielone i zachowają naturalny wygląd.

  PRECISION LIQUID EYELINER
  Precyzyjny eyeliner o wysokiej zawartości aloesu znakomicie ułatwia nakładanie na powiekę starannej kreski, a ergonomiczny kształt opakowania sprawia, że trzyma się go wygodnie i pewnie.

  DLACZEGO JE POKOCHASZ i JAK JE UŻYWAĆ . . .
  przeczytaj materiały dodatkowe w pdf

  czytano: 1277 razy

  autor:

  data dodania: 2016-01-16 23:28:53


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA