FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Efekt F.I.T. - Andrzej Płachciński

  Strona głównaBLOGPoradyProduktZastosowania produktówEfekt F.I.T. - Andrzej Płachciński

  wielkość tekstu: A | A | A

  Od wielu lat jestem właścicielem klubu fitness. Program Forever F.I.T. jest wyjątkowym narzędziem, dającym nowe możliwości dla rozwoju mojej firmy.

  Jak wiadomo, aby zachować jak najdłużej zdrowie i sprawność fizyczną należy przestrzegać kilku prostych zasad:
   na co dzień być aktywnym fizycznie - najlepiej na poziomie co najmniej
      ponadprzeciętnym,
   wprowadzić powszechnie znane zasady zdrowego, racjonalnego odżywiania
   jak mówi prof. Aleksander Ożarowski „jesteśmy skazani na suplementację”
  – należy codziennie wzbogacać nasze jedzenie o te składniki odżywcze, których po prostu w nim brakuje – a mówiąc wprost, używać suplementów diety.  Przygotowany przez Forever Living Products program prowadzi nas dzień
  po dniu, przez nieco ponad dwa miesiące, tak abyśmy jak najłatwiej mogli wprowadzić powyższe zasady do naszego życia.

  Według mnie Forever F.I.T. to rewelacyjnie przygotowany program, zmieniający sposób myślenia o odżywianiu i aktywności ruchowej. Przysłowiowy „strzał w dziesiątkę” - trafiający dokładnie w potrzeby osób, które pragną osiągnąć zamierzone efekty w zdrowy i bezpieczny sposób. Jest to świetne narzędzie pracy dla osób związanych na co dzień zawodowo z branżą fitness
  i wellness - trenerów personalnych, instruktorów fitness, dietetyków, właścicieli klubów fitness, ale również dla wszystkich FBO, którzy chcą budować swój biznes na bazie Forever F.I.T. W pakiecie oprócz suplementów Forever Living otrzymujemy konkretny plan działania. Dzień po dniu. Jedyną rzeczą, którą musimy zrobić to podjąć decyzję o jego realizacji, oraz regularnie, codziennie stosować się do zaleceń zawartych w broszurach Forever F.I.T. Program trwa na tyle długo, aby nasze codzienne nawyki uległy trwałej zmianie.

  Efekt jest widoczny dużo wcześniej, niż mogłoby nam się wydawać, bo już po dwóch, trzech dniach stosowania programu. Poza oczyszczeniem organizmu uzyskujemy miły efekt uboczny w postaci utraty kilogramów oraz podniesienia poziomu energii. Co najważniejsze, utracone kilogramy to tkankatłuszczowa!

  W marcu br. jeden z moich znajomych, podjął wyzwanie i rozpoczął przygodę
  z Forever F.I.T. Startował z wagą 125kg przy wzroście 172cm. Marek jest informatykiem, a co za tym idzie, prowadził siedzący tryb życia. Siłownię omijał szerokim łukiem. Decyzja o zmianach zbiegła się z wprowadzeniem programu F.I.T. do oferty mojego klubu. Pierwszy etap - Clean 9 nie był najłatwiejszy... Jednak determinacja i samozaparcie sprawiły, że udało się dotrwać do końca z bardzo dobrym wynikiem .. . . . . .

  Cały art.  czytaj mareriały dodatkowe

  czytano: 2280 razy

  autor:

  data dodania: 2015-09-04 06:20:24


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA