FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Utwórz konto / Zaloguj

  MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE - Siła społeczności

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuPorady biznesoweMEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE - Siła społeczności

  wielkość tekstu: A | A | A

  Siła społeczności.  Media społecznościowe wywarły ogromny wpływ na sposób budowania biznesu przez Forever Business Owners i dzięki nim niektórzy w imponującym tempie awansowali w Planie Marketingowym. Zmieniły one również sposób, w jaki klienci ogólnie podejmują decyzje zakupowe i bezpośrednio wpływają na to, jak ludzie kupują, zarówno online, jak i poza siecią.

  Zebraliśmy ciekawe statystyki i fakty odnoszące się do tego, jak media społecznościowe wpływają na swoich użytkowników – i co masz zrobić, aby skorzystać z tego trendu . . . . .

  Lubisz to? Kupujesz to. Facebook jest platformą, która w największym stopniu skłania klientów do zakupu. 43% użytkowników mediów
  społecznościowych kupuje coś, co im się spodobało lub co udostępnili w mediach społecznościowych . . . .

  Codzienna lista kontrolna
  Co powinieneś/-aś robić, by twoja obecność w mediach społecznościowych była konstruktywna Sprawdzaj platformy społecznościowe dla
  interakcji. Oznacza to skierowane do ciebie wiadomości, komentarze, zaproszenia do znajomych, pytania i tagi. Im szybciej na nie odpowiesz, tym lepiej, ponieważ będzie to świadczyć o twojej proaktywności i zorganizowaniu. Nada to twojemu biznesowi wiarygodność i pozwoli zbudować zaufanie klientów i potencjalnych FBO.

  Angażuj się: nie wszystko kręci się wokół ciebie. Regularnie aktualizuj swój status, aby pojawiać się w informacjach wyświetlanych
  osobom, które cię obserwują. ALE unikaj dodawania postów „na siłę”, tylko po to, by coś opublikować.Niech twoje posty będą interesujące i na konkretny temat. Nie muszą być bezpośrednio związane z twoim biznesem, ale powinny być o czymś, co może być ciekawe dla większości obserwujących.

  Unikaj więc pisania o tym, co było na obiad, czy mętnych aluzji, jak to zirytował cię ktoś, kogo nie chcesz „wymieniać z nazwiska”. Według niedawnych badań, pary, które wymieniają ckliwe posty, są uznawane przez użytkowników Facebooka (25%) za najbardziej denerwujące.

  Przechwałki też nie są dobrym pomysłem:
  22% ankietowanych twierdzi tak o ludziach, którzy na portalach społecznościowych przechwalają się swoim „idealnym życiem”. Pamiętaj więc, że nie wszystko musi kręcić się wokół ciebie. Wchodź w interakcje z innymi, gratuluj im osiągnięć i zadawaj pytania.

  Cały artykuł czytaj materiały dodatkowe
  żródło: Forever Poland 2015.02

  czytano: 4028 razy

  autor: Forever Poland 2015.02

  data dodania: 2015-04-19 23:22:56


  ZAŁĄCZNIKI
  I Am Forever F.I.T. - Florendo
  Jestem Forever - Rolf Kipp
  Jestem Forever F.I.T. - Del
  Jestem Forever F.I.T. - Rustin
  Rolf Kipp Klucze do sukcesu
  Rolf Kipp Success Day 5.09.2015 Warszawa
  Szansa Forever
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Przelewy24
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA