FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Czymże jest nazwa ?

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Czymże jest nazwa ?

  wielkość tekstu: A | A | A

  Tak jak pełnimy w życiu wiele ról, tak wiele rzeczy mówimy o ludziach, którzy dołączają do biznesu Forever. Nie chodzicie na skróty. Zawsze
  okazujecie prawość. Jesteście Forever wdzięczni. Macie pozytywne nastawienie. Zawsze szukacie przygód. Jesteście kreatywni. Jesteście odważni. Macie pasję. I oczywiście, jesteście przedsiębiorczy. Dlatego jesteście Forever Business Owners – Przedsiębiorcami Forever.

  Bycie Forever Business Owner oznacza, że nie przyjmujecie w odpowiedzi "nie", zawsze znajdujecie nowe sposoby na to, by być innowacyjnymi i ciężko pracujecie nad osiągnięciem swoich celów. Jak wszyscy przedsiębiorcy, jesteście prawdziwie odpowiedzialni za sukces swojego własnego biznesu, a wasza ciężka praca i zaangażowanie będą napędzały jego rozwój.

  Zawsze mówię, że w posiadaniu własnego biznesu nie tyle chodzi o zarabianie na życie, ale o kształtowanie życia – o wybór własnej ścieżki, by wieść życie na jakie zasługujecie. Mam nadzieję, że jesteście tak samo podekscytowani tytułem Forever Business Owner, jak ja. Bycie przedsiębiorcą to niesamowity przywilej –niektórzy pracują całe życie, by go osiągnąć, a i tak nie są w stanie. Posługujcie się tytułem Forever Business Owner i z dumą noście swoją odznakę! Świętujcie i dzielcie się sukcesami z ludźmi wokół Was – Forever jest największą szansą na świecie między innymi dlatego, że mamy możliwość pomagania innym wyglądać i czuć się lepiej, i wieść takie życie, o jakim nawet nie marzyli! Wasz sukces pokazuje Wasze zaangażowanie w inspirowanie ludzi dookoła Was.

  Ogromnie dziękuję za wszystko, co robicie i gratuluję Wam nowego tytułu!

  Forever Wasz, Rex Maughan

  cały art.  czytaj materiały dodatkowe
  Źródło" Forever Poland"  2015.02

  czytano: 4481 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2015-04-19 21:55:34


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA