FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Wyglądaj lepiej. Czuj się lepiej

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Wyglądaj lepiej. Czuj się lepiej

  wielkość tekstu: A | A | A

  W lepszym wyglądzie i samopoczuciu nie chodzi o to, jak postrzegając ię inni – mają one o wiele większą moc!

  Zadowolenie z siebie to wewnętrzna siła, która napędza nas do działania i pozwala więcej osiągnąć
  . Jeśli masz tzw. „dzień złych włosów”, tak naprawdę rzadko masz wtedy nieudaną fryzurę… po prostu TY akurat tak postrzegasz swoje włosy. Miałeś kiedyś poczucie, że musisz poluzować pasek, a po wejściu na wagę okazywało się, że schudłeś? Ucisk w pasie momentalnie znika, a Ty od razu zakładasz bardziej dopasowane ubrania. Czujesz większą energię i animusz, jesteś gotów wyruszyć na podbój świata.

  W lepszym wyglądzie i samopoczuciu chodzi o pewność siebie! Słynne jest powiedzenie Henry’ego Forda: Jeżeli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, w obu przypadkach masz rację. Jeżeli masz wystarczającą pewność siebie, by uwierzyć, że możesz odnieść sukces i osiągnąć życiowe cele, wtedy tego dokonasz! W dążeniu do uzyskania pewności siebie, ogromną rolę odgrywa bycie najlepszą wersją siebie. Mówiąc najprościej, kiedy wyglądasz i czujesz się lepiej, ludzie to zauważają!

  Zauważają twoją pewność; pytają co zmieniłeś i chcą dowiedzieć się czegoś więcej. Dla Ciebie to doskonała okazja, by opowiedzieć im o produktach, które uwielbiasz i o szansie Forever. Nasze produkty zawsze pomagały ludziom – dlatego w 1978 r. założyliśmy Forever. Chcieliśmy pomagać ludziom wyglądać lepiej i czuć się lepiej. Im bardziej poznawałem działanie aloe vera, tym większą miałem pewność, że ta roślina może mieć naprawdę duży wpływ na otaczających mnie ludzi, poprawiając ich zdrowie, rozjaśniając przyszłość i na wiele sposobów zmieniając ich życie. . . . 

  Cały art. czytaj materialy dodatkowe
  Źródło: Forever Poland 2014 Jesień

  czytano: 7658 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2014-10-20 23:56:15


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA