FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Renata Bąk Manager

  Strona głównaBLOGPoradyPortret sukcesuRenata Bąk Manager

  wielkość tekstu: A | A | A

  Powoli wymieniałam wszystkie rzeczy, które do tej pory kupowałam w drogerii na produkty Forever, ale kupowałam w detalu i wtedy zakiełkowała we mnie myśl, czy aby nie zająć się polecaniem tych super specyfików. Koleżanki, a poznałam ich sporo, zarabiały, a ja dotąd tylko kupowałam. Przez wiele lat zajmowałam się tylko domem i dziećmi, więc było to dla mnie ogromne wyzwanie. Jednak otworzyłam sobie konto w Forever i kupiłam cały Touch, jeszcze wtedy w cenie detalicznej i zaczęłam się uczyć biznesu Forever. Moja sponsor dawała mi wskazówki najlepsze jakie mogła, ja jednak wielu rzeczy nie rozumiałam.

  Poza tym, zwyczajnie bałam się reakcji osób z otoczenia i krytyki. Robiłam pierwsze kroki zupełnie nieprzygotowana do tej pracy i ponosiłam mnóstwo porażek,ale bardzo chciałam wypracować pozycję Managera, bardzo chciałam być niezależna finansowo. Ten cel dawał mi energię i upór w próbowaniu kolejny i kolejny raz. . . . .

  Dzięki Forever żyję dzisiaj inaczej i myślę inaczej! Spotykam się z ludźmi, mam odwagę do zawierania nowych znajomości i jestem otwarta na ciekawe rozmowy. Pokazuję innym jak produkt może stać się drogą do lepszego samopoczucia i lepszego życia. Jestem Managerem i czuję się odpowiedzialna za moją piękną strukturę Assistant Supervisorów oraz Supervisorów i życzę im wielkich sukcesów, a w szczególności za mojego Lidera Łukasza Spyta, Assistant Managera, który jest na prostej drodze do Diamenta, czego mu z całego serca życzę!

  Droga na sam szczyt to ciągła nauka i dobrze jest, kiedy uczymy się od tych, którzy już tam doszli, na przykład od takich osób, jak Rolf Kipp. Mamy ten luksus, że możemy korzystać z jego podpowiedzi, a to wszystko dzięki polskiemu wydaniu jego książki Najpiękniejszy Biznes na Ziemi. Żaden sukces nie jest dziełem tylko jednej osoby i mój również nie. To wysiłek i współpraca wielu osób, to również wsparcie najbliższych, a szczególnie mojego męża Jurka,  tóremu jestem niezmiernie wdzięczna za cierpliwość i profesjonalną pomoc w dążeniu do obranego przez mnie celu.  Warto być Forever!


  Cały art. czytaj materiały dodatkowe
  Źródlo:Forever Poland 2014 Jesień:

  czytano: 10073 razy

  autor:

  data dodania: 2014-10-20 23:44:44


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA