FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Dorota i Radosław Zimińscy Managerowie

  Strona głównaBLOGPoradyPortret sukcesuDorota i Radosław Zimińscy Managerowie

  wielkość tekstu: A | A | A

  Pamiętać należy, że w tym biznesie liczy się praca grupowa i pomoc innym. Każdemu zależy, aby osiągnąć sukces. Nasz sukces jest sukcesem innych – naszych sponsorów, nadsponsorów i osób z naszej struktury. Oczywiście zdarzały się nam również niepowodzenia, ale nie przeszkadzały iść naprzód. Pomagała nam niezachwiana wiara naszych sponsorów, Marysi i Jacka, naszych rodziców i przyjaciół, a także mocne przekonanie nas samych, że uda się nam osiągnąć sukces. Ciepłe słowa od osób z innych struktur, od pracowników z biura Forever i od naszej grupy dodawały nam skrzydeł i często były źródłem motywacji. Za wszystkie metody wsparcia i pomoc DZIĘKU JEMY.

  Kiedy zaczynaliśmy pracę z Forever i mówiliśmy innym o MLM,
  niektórzy „pukali się w czoło”, choć nie mieli lepszych pomysłów. Dziś oni są tam, gdzie byli
  przedtem, a my poszliśmy dalej - zrealizowaliśmy nasze cele. Teraz mamy kolejne marzenia i wyraźną wizję ich realizacji. Jeżeli masz marzenie, to Forever ma konkretne narzędzia, które możesz wykorzystać przy realizowaniu swojego celu. Forever daje gotowy pomysł na biznes. Wystarczy pójść śladami tych, którzy przeszli tą drogą i osiągnęli sukces. Dzięki ich doświadczeniu i własnemu zaangażowaniu powodzenie jest w zasięgu ręki.

  Dziś wiemy, że: dojrzałość w biznesie polega na planowaniu, samodyscyplinie i konsekwencji, a od odpowiedzialności nie można uciec . . . .


  Cały art. czytaj materiały dodatkowe
  Źródło: Forever Poland 2014 Jesień 

  czytano: 10270 razy

  autor:

  data dodania: 2014-10-20 23:34:18


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA