FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Marta Chronowska Manager

  Strona głównaBLOGPoradyPortret sukcesuMarta Chronowska Manager

  wielkość tekstu: A | A | A

  Każdy z nas, partnerów biznesowych Forever, poznał firmę być może w inny sposób. Kiedy ja po raz pierwszy zetknęłam się z firmą, byłam świeżo  upieczoną absolwentką studiów pielęgniarskich, podjęłam pracę w zawodzie, łącząc ją z kolejnymi studiami. W tym czasie przeżywałam bardzo trudny okres w moim życiu, który był związany z dość dużymi problemami zdrowotnymi. Wtedy również miałam kontakt z pewną rodziną, której 3-letnia córeczka borykała się z bardzo silną atopią.

  Ciągłe leczenie nie dawało większych efektów, ale po zastosowaniu suplementów Forever, proces leczenia przebiegał o wiele szybciej, a po dwóch miesiącach stosowania sama byłam zaskoczona efektami. Wtedy podjęłam decyzję, że „zaryzykuję” i moje ryzyko się opłaciło. Sama szybko poczułam
  dużą poprawę zdrowia, a po miesiącu dolegliwości ustępowały. Jednak nie od razu podjęłam współpracę z firmą.

  Z racji mojego zawodu, na co dzień miałam do czynienia z różnymi problemami zdrowotnymi. Dlatego usiałam być przekonana, że te produkty naprawdę pomagają, że nie powodują skutków ubocznych i nie szkodzą. I tak „sprawdzałam” firmę przez 4 lata! Moje efekty w procesie wspomagania leczenia były zdumiewające. Widząc pozytywne rezultaty, a jednocześnie wiedząc, jakie skutki uboczne mają leki oraz jakie zmiany w naszym organizmie powoduje dzisiejsza żywność oraz styl życia, niecałe 2 lata temu zrezygnowałam z pracy etatowej pielęgpielęgniarki i zajęłam się promocją zdrowia.

  Nigdy nie żałowałam tej decyzji!
  Dla mnie dużym plusem było to, że nadal mogę spełniać się zawodowo, pomagać innym, ale jednocześnie mogę tworzyć
  swój własny biznes i ciągle się rozwijać. To jest w tym PIĘKNE . .  Czy można wyobrazić sobie  lepsze zawodowe zajęcie niż to, które oferując  nieograniczone możliwości dochodu, jednocześnie pozwala rozwijać nasze życiowe pasje, a na dodatek daje frajdę pomagania ludziom?
  . . . .

  caly art. czytaj materialy dodatkowe

  Źródło: Forever Poland 2014 Jesień

  czytano: 9968 razy

  autor:

  data dodania: 2014-10-20 23:12:01


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA