FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Gregg Maughan, Prezydent - Miej śmiałość marzyć

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverGregg Maughan Gregg Maughan, Prezydent - Miej śmiałość marzyć

  wielkość tekstu: A | A | A

  Rok temu miałem śmiałość zamarzyć sobie, że zbierzemy razem 20 000 osób na Global Rally 2014. W opinii niektórych postradałem zmysły, a według innych miałem nadmierne ambicje. Byli jednak też tacy, którzy sądzili, że trafi łem w sedno. Ci ostatni mieli rację. Dokonaliśmy tego! Ciężko opisać, jakie to uczucie stać przed tak ogromnym tłumem niezwykłych osobowości z całego świata, zgromadzonych razem we wspólnym celu osiągnięcia swojego własnego sukcesu poprzez zapewnianie sukcesu innym.

  A o czym Wy „macie śmiałość marzyć”?
  Czy są to marzenia związane z fi nansami, jak spłata kredytu, zgromadzenie funduszy na nowy samochód czy godną emeryturę? Może chcecie zmienić swój
  styl życia, więcej podróżować, jadać w dobrych restauracjach czy więcej czasu spędzać z rodziną? Niezależnie od tego, jak opiszecie swoje marzenia, chcę Wam powiedzieć:
  „Niech marzenia będą wielkie”! Nigdy nie pozwólcie by to, co mówią „niektórzy” powstrzymało Was od realizacji marzeń…

  Ja tego dokonałem i Wy też możecie . .  .


  Cały art. czytaj materialy dodatkowe

  czytano: 5910 razy

  autor:

  data dodania: 2014-06-27 00:18:52


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA