FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Odśwież swoje marzenia

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Odśwież swoje marzenia

  wielkość tekstu: A | A | A

  Wiosna jest porą planów i postanowień. Lew Tołstoj, Anna Karenina

  Niezależnie od tego, na której półkuli mieszkacie, nadejście wiosny oznacza to samo: strząsanie resztek zimowej ospałosci, mycie okien, wysiewanie zbóż i wprowadzanie w życie planów snutych zimą. Teraz w Arizonie, przez coraz cieplejszą ziemię przebijają się dzikie kwiaty i kaktusy, a pogoda jest najpiękniejsza w roku: ciepłe popołudnia i chłodne wieczory. Wiosna w Arizonie to jedna z moich ulubionych pór roku. To doskonały czas, by korzystać ze świeżego powietrza, odkrywać nieznane miejsca i nawiązywać nowe przyjaźnie.

  W Forever wiosna to czas, kiedy kończy się kwalifikacja w programie Eagle Manager. Niektórzy z Was z radością zobaczą swoje nazwisko na liście laureatów, niektórzy nawet nie próbowali wypracować kwalifikacji, a jeszcze innym się nie powiodło… Każdemu z Was chcę powiedzieć: „Gratuluję!”
  Już słyszę, jak pytacie: „Gratulujesz tym, którzy nawet nie spróbowali? Rex, co ty sobie myślisz?” Kluczem do każdego wydarzenia w życiu jest wyciągnięcie z niego nauki.

  Ucząc się, zyskujesz. Wierzę, że każdy z Was wyciągnie naukę ze swojego doświadczenia z kwalifikacją Eagle Manager 2013. Mam nadzieję, że ci, którzy nawet nie spróbowali, pokuszą się o realizację programu 2014. Biznes tych, którzy spróbowali, ale nie zdołali spełnić wymogów 2013, będzie dzięki ich wysiłkom większy i solidniejszy, co pomoże im wypracować kwalifikację 2014. Natomiast laureaci programu, którzy pojadą nad jezioro Tahoe, powtórzą swój sukces w tym roku. Tak jak nowe życie, w które obfituje wiosna, my też w każdej minucie, każdego dnia musimy rozwijać się i stawać coraz lepszymi.

  Na Global Rally w Londynie, stojąc przed 20 000 Dystrybutorów i przyjaciół, ogłosimy lokalizację Eagle Managers Retreat 2015 – spodoba się Wam ona! Już TERAZ zacznijcie pracować nad zbudowaniem biznesu Eagle Managera. Gdybym mógł udzielić Wam tylko jednej rady, jak zbudować trwały, odnoszący sukcesy i dochodowy biznes Forever, brzmiałaby ona: ucz orły, szkól orły i bądź orłem. Ty i twój biznes osiągniecie szczyty, kiedy docenisz i wykorzystasz program Eagle Manager.

  FOREVER Wasz, Rex Maughan - Chief Executive Officer
  Cały art. czytaj materiały dodatkowe

  czytano: 5692 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2014-04-29 00:25:22


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA