FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rola aloesu w zwalczaniu zapaleń, Dr Artur Nowak

  Strona głównaBLOGPoradyAloes na co dzieńRola aloesu w zwalczaniu zapaleń, Dr Artur Nowak

  wielkość tekstu: A | A | A


  Zapalenie to wspólny problem medycyny i biologii, jest to proces fizjologiczny, reakcja ustroju na nadmierne bodźce. Celem zapalenia jest przywrócenie stanu równowagi, ale czasami, w zależności od nasilenia, może ono współtworzyć zjawiska niepożądane.

  Zapalenie jest nieodłącznym elementem naszego życia, starano się je opisać i sklasyfikować od najdawniejszych czasów. Znano w starożytności jego objawy – zaczerwienienie, obrzęk, ból,gorączka, zaburzenie funkcji.

  Podsumowując – zapalenie jest zespołem reakcji organizmu wywołanych działaniem substancji obcych, uszkodzeniem tkanek itd. Procesy te umożliwiajà eliminację wielu czynników szkodliwych, powodują uszkodzenia, ale jednocześnie pobudzają naprawę uszkodzeń i przywrócenie prawidłowych funkcji narządów lub tkanek.

  Więcej, załącznik . . .  

  czytano: 10860 razy

  autor:

  data dodania: 2006-11-24 00:21:44


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA