FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Kandefer Jacek - Kwestia nastawienia

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuManagerowie o biznesieKandefer Jacek - Kwestia nastawienia

  wielkość tekstu: A | A | A

  Nasze nastawienie ma wpływ na wszystko - na to, jak dobre jest nasze samopoczucie, jak wyglądają nasze relacje z innymi ludźmi i wreszcie, jak duże sukcesy odnosimy. Dlatego warto poświęcić tej kwestii więcej uwagi.

  Ponieważ wspaniałe nastawienie może pomóc nam poczuć się lepiej, nawet gdy mamy gorszy dzień, potraktujmy je jako nawyk, który warto w sobie wypracować.Na początek, niezależnie od tego, w jakim humorze się obudzimy, zadajmy sobie pytanie „Jakie jest dziś moje nastawienie?” i podejmijmy
  świadomy wysiłek, by odpowiedzieć:
  „Wspaniałe!”. Dlaczego? Bo nawet gdy pewnego dnia „wstaniemy lewą nogą”, zadziała siła przyzwyczajenia i już samo to stwierdzenie sprawi, że poczujemy się lepiej! W pracy nad budowaniem nawyku wspaniałego nastawienia może nam znakomicie pomóc poczucie wdzięczności.

  Czasem zapominamy, jak wiele jest rzeczy, które powinny budzić naszą wdzięczność. Spróbujcie codziennie zapisywać dziesięć z nich – zobaczycie, że lista będzie się szybko wydłużała. Niech będą to rzeczy przeróżne: piękna pogoda lub przeciwnie – ogrzewanie w samochodzie, dzięki któremu nie marzniemy, buziak od dziecka lub wnuka czy brak kolejki do kasy w sklepie. Dzięki temu spojrzycie na świat nieco inaczej i łatwiej docenicie pozytywne chwile. Kolejny element pracy nad wspaniałym nastawieniem to unikanie negatywnych myśli. Jeżeli myśl dotyczy czegoś, na co nie macie wpływu – po co zaprzątać sobie tym głowę? Jeżeli jest to problem możliwy do rozwiązania, spiszcie na kartce potencjalne działania i podejmijcie te, które zapewnią najlepszy efekt.

  Jeśli da się coś zmienić – działajcie, jeśli nie – nie zadręczajcie się tym. Zwracajcie uwagę na to, co mówicie. Mówi się, że małe umysły rozmawiają o innych ludziach, przeciętne o wydarzeniach, a wielkie o ideach. Bądźcie ludźmi idei. Myślcie o tym, co chcielibyście zrobić ze swoim życiem, rodziną i biznesem Forever. Przekuwajcie idee w czyny i działajcie z nastawieniem, które pomoże Wam przetrwać cięższe chwile.

  Nie możemy zmienić otaczającego nas świata, ale możemy zmienić nasze nastawienie na takie, które da nam radość, spełnienie i przyniesie sukces. Co
  więcej, wspaniałe nastawienie jest zaraźliwe – przekazujcie je dalej!

  Wasz, Jacek Kandefer

  czytano: 6553 razy

  autor:

  data dodania: 2014-03-16 23:21:21


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA