FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Utwórz konto / Zaloguj

  Twój biznes jest globalny - Sponsoring międzynarodowy

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuPorady biznesoweTwój biznes jest globalny - Sponsoring międzynarodowy

  wielkość tekstu: A | A | A

  Jednym z najbardziej ekscytujących elementów Planu Marketingowego FLP jest możliwość sponsorowania mieszkańców innych krajów, a tym samym budowania biznesu o zasięgu międzynarodowym. Co więcej, case credits generowane za granicą liczą się do kwalifikacji na Global Rally, a także do części programów Eagle Manager i Chairman’s Bonus!

  Forever dba o to, by linia sponsorowania pozostała taka sama na całym świecie, dlatego czasem możesz być nieświadomy, że twój biznes wkroczył do jakiegoś kraju. Załóżmy, że jeden z twoich Dystrybutorów sponsoruje znajomego mieszkającego gdzieś za granicą. W takiej sytuacji wszyscy nadsponsorzy tego Dystrybutora, także ty, zostają włączeni do komputerowego systemu naliczania premii danego kraju. I kiedy zaczynasz otrzymywać case credits i premie wynikające z aktywności grupy w tymże państwie, masz całkiem miłą niespodziankę!

  Sponsoring międzynarodowy zyskuje nowe atuty, kiedy osiągniesz pozycję Uznanego Managera. Od tej pozycji, gdy uzyskasz kwalifikację do Premii Grupowej i Premii Lidera w swoim Kraju Zamieszkania, odpowiednie wymogi kwalifikacyjne zostają również uznane – w następnym miesiącu – we wszystkich innych państwach! Wielu z naszych Managerów otrzymuje premie z różnych państw, dzięki temu, że po prostu co miesiąc realizują wymogi kwalifikacyjne w Kraju Zamieszkania. Wyobraź sobie, co mógłbyś zrobić z premiami z 10, 20 czy 30 państw! Niemal wszystkie ze 155 krajów Forever uczestniczą w programie Sponsoringu międzynarodowego.

  Oznacza to, że świat fatycznie leży u twoich stóp.
  Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji dzieląc się szansą na biznes ze znajomymi mieszkającymi za granicą lub tymi, których rodziny albo przyjaciele żyją na obczyźnie. To może mieć ogromny wpływ na wysokość twoich dochodów!

  1. Zasponsoruj kogoś, kto mieszka w tym kraju. Kiedy nowa osoba poda twój numer Dystrybutora jako swojego sponsora, krajowy system
      komputerowy automatycznie pobierze twoje dane (w tym te o sponsorach).

  2. Skontaktuj się z Biurem Głównym w swoim Kraju Zamieszkania z informacją, że chcesz zostać zasponsorowany do danego kraju.
      System komputerowy w twoim kraju prześle twoje dane do systemu danego państwa.

  3. Kiedy jeden z twoich Dystrybutorów zasponsoruje kogoś w innym kraju, do tamtejszego systemu trafią również twoje dane jako sponsora.

  Art. czytaj materialy dodatkowe

  czytano: 6693 razy

  autor: Gazeta Forever Poland

  data dodania: 2014-03-16 21:57:53


  ZAŁĄCZNIKI
  Szansa Forever
  Rolf Kipp Success Day 5.09.2015 Warszawa
  Rolf Kipp Klucze do sukcesu
  Od rośliny do produktu dla Ciebie
  I Am Forever F.I.T. - Florendo
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Przelewy24
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA