FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Odważ się na wielkie marzenia

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Odważ się na wielkie marzenia

  wielkość tekstu: A | A | A

  Skoro mowa o celach, w gabinecie Gregga stoi szklana tabliczka – jedna z tych, które kilka lat temu rozdawaliśmy na Super Rally w Phoenix. Wokół jej krawędzi widniej napis Będę (I will), powtórzony w różnych językach. Na środku jest wolne miejsce na własne dokończenie zdania. Tabliczki te miały Wam stale przypominać o zaangażowaniu, jakie podjęliście, by osiągnąć coś wielkiego. Na tabliczce Gregga widnieje: Będę… 20 000 ludzi… Gregg pisał to z myślą o zapełnieniu podczas Global Rally londyńskiej Areny O2. Napisanie 20 000 i postawienie tabliczki w widocznym miejscu na biurku, wymagało nie lada charakteru.

  Wiem, że Gregg był całkowicie zaangażowany w ten cel, ale czasem się zastanawiam, czy miewał chwile zwątpienia? Jeśli tak, byłby taki sam jak my. Podróży do sukcesu mogą towarzyszyć lęki, wątpliwości i wahania, jednak bycie liderem polega na tym, by mieć odwagę bać się, ale i tak to zrobić! Jak większość z Was już wie, faktycznie zapełniliśmy Arenę O2! A zapotrzebowanie na bilety nie maleje, dlatego zespół Global Rally ciężko pracuje nad rearanżacją sceny, by zyskać dodatkowe miejsce. Zaglądajcie na nasze profile na Facebooku – damy Wam znać, czy udało nam się dostawić więcej krzeseł!

  Gregg pierwszy przyzna, że nie osiągnął tego celu sam. Jesteśmy wdzięczni Wam wszystkim za chęć świętowania z nami swoich ubiegłorocznych sukcesów. To będzie niezapomniana impreza! Choć lada chwila wyruszymy do Londynu na Global Rally, nie zapominajmy, że całkiem niedługo kończy się kwalifikacja Eagle Manager. Chciałbym zobaczyć i Wasze nazwiska na liście Eagle Managerów, którzy za kilka miesięcy spotkają się z nami nad jeziorem Tahoe! Spędźcie pracowicie końcówkę kwalifikacji. Chcemy, byście pojechali na zjazd – zasługujecie, by się na nim znaleźć. I jak to mówią na Zielonej Wyspie: Niech irlandzkie szczęście wszystkim Wam sprzyja. Dziękuję, że dzięki Wam jestem jednym z największych szczęściarzy na świecie. I dziękuję Greggowi, że ma marzenia wystarczająco wielkie dla nas wszystkich.

  FOREVER Wasz,
  Rex Maughan, Chief Executive Officer


  Top of the morning, czyli Najlepszego z poranków! Użyłem tego irlandzkiego powitania, ponieważ mamy marzec – miesiąc, w którym wypada Dzień Świętego Patryka. Serdeczne gratulacje dla naszych irlandzkich Dystrybutorów na całym świecie oraz dla biura w Irlandii za sukcesy, jakie odnieśli w 2013 roku. Już widać, że i ten rok będzie dla nich świetny. FLP Ireland postawiło sobie za cel awans do grona państw kwalifikujących się do Chairman’s Bonus, czego owoce są już widoczne!

  czytano: 7026 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2014-03-16 21:47:24


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA