FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Gregg Maughan, Prezydent FLP - Wielkość w Forever: dar czy wybór?

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuManagerowie o biznesieGregg Maughan, Prezydent FLP - Wielkość w Forever: dar czy wybór?

  wielkość tekstu: A | A | A

  Pablo Picasso, jeden z największych i najbardziej wpływowych artystów XX wieku, powiedział kiedyś: Moja matka mówiła mi: „Jeśli będziesz żołnierzem, zostaniesz generałem. Jeśli będziesz księdzem, zostaniesz papieżem.” Zamiast tego jestem malarzem i stałem się Picassem.

  Czy Picasso oraz inni wielcy ludzie
  , stali się tacy, ponieważ po prostu mieli talent, który we właściwych okolicznościach rozkwitł, czy raczej osiągnęli to dzięki świadomym wyborom? Czy po prostu „robią to, co kochają”, czy raczej „kochają to, co robią”? Tego, jak było z Picassem pewnie już nigdy się nie dowiemy, ponieważ zmarł on 40 lat temu. Natomiast czy dzisiaj ogranicza nas to, jaką osobą byliśmy dotychczas? Czy jesteśmy ograniczeni swoim obecnym położeniem? Czy możemy wybrać, kim się staniemy i co osiągniemy w przyszłości?

  Są powody, by wierzyć, że możemy zmienić nasz przyszły los ze zwykłego w niezwykły. W swoich niedawnych badaniach David Sturt przeanalizował miliony raportów wydajności pracowników, rozmawiał z ekspertami, pracownikami i członkami zarządów firm. Wyniki dają nadzieję tym wszystkim, którzy martwią się, że nie będą w stanie osiągnąć wielkości. W pracach, które wykonujemy kryje się zaskakująco dużo możliwości, mówi Sturt. W sytuacji niemal każdej osoby można znaleźć „surowce” potrzebne do wielkości, niezależnie od tego, czy osoba ta jest woźnym, prezesem zarządu czy Dystrybutorem Forever.

  Sturt stwierdza, że wiele osób wykonało ogromny przeskok od przygnębiającej do wspaniałej pracy, zwyczajnie skupiając się na tym, by sprawiać różnicę, która spodoba się ludziom. Ogromne wrażenie zrobili na mnie wszyscy ci ludzie, którzy wykonując swoją zwykłą pracę, zdecydowali się spojrzeć na nią inaczej, by przekonać się, czy mają możliwość sprawienia różnicy. I to całkowicie zmieniło trajektorię ich kariery - podsumowuje.
  Ludzie ci dokonali wyboru, by pokochać to, co robią.
  - Wybrali dokonanie pozytywnej zmiany. Działają. 
  - Wybrali pracę z tym, co mają, zamiast żałować tego, czego brakuje.
  - Postrzegają przeszkody jako wyzwania do przezwyciężenia dzięki
    kreatywności i ciężkiej pracy, a nie bariery odgradzające sukces.
  - Dostrzegają korzyści, jakie ich sukces przyniesie tym, na których im
    najbardziej zależy. Pracują dla wyższego celu.

  Jakiego wyboru ty dokonasz w tym roku i kim się staniesz? Managerem?  Eagle Managerem? Laureatem Global Rally? Czyj los poprawisz dzięki temu, że jesteś Dystrybutorem Forever?  Swojej rodziny, przyjaciół, lokalnej społeczności? Któremu członkowi twojego zespołu największe korzyści przyniesie twoja zachęta, szkolenie i wsparcie? W Forever jedynymi ograniczeniami są te, które sam sobie narzucasz. Dokonaj wyboru, by kochać to, co robisz. Dokonaj wyboru, by stać się wielkim. Wybierz wielkość, dziś.

  Źródło: Forever Poland Luty 2014

  czytano: 7197 razy

  autor:

  data dodania: 2014-02-24 18:29:24


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA