FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Liczy się każda sekunda

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Liczy się każda sekunda

  wielkość tekstu: A | A | A

  Nasza Rodzina Forever zamieszkuje cały świat. Zawsze kiedy odwiedzam jakiś kraj, mam to szczęście, że mogę cieszyć się każdą chwilą wyjazdu i doświadczać go w pełni. Tak jak nasi Dystrybutorzy maksymalizują swój czas dzięki efektywnemu planowaniu i liderstwu, tak mnie inspiruje nadawanie wartości każdej minucie moich odwiedzin. Zauważyłem, że nasi najlepsi Dystrybutorzy nie marnują czasu. Chcą podążać przez życie z prawdziwą pasją i cenią czas jako swój najcenniejszy zasób.

  Na wszystkich spotkaniach czuję energię i entuzjazm płynące od naszej Rodziny Forever i ogromnie mnie to inspiruje. Jak najlepsze wykorzystywanie swojego czasu to prawdziwy klucz do osiągnięcia celu – niezależnie czy jest nim podróżowanie po świecie czy docieranie do nowych Dystrybutorów. Czy spędzasz czas tak, by w pełni go spożytkować? Kilka dodatkowych, dobrze wykorzystanych minut może sprawić ogromną różnicę. Zaplanuj, jak najlepiej spożytkować dodatkowy czas i zrealizuj ten plan! Kilka minut to pozornie niewiele, ale kiedy jesteś przygotowany na efektywne ich wykorzystanie, np. kontaktując się z jednym ze swoich dystrybutorów, kumulują się one – tak samo jak twoje sukcesy!

  Kiedy korzystamy z każdej minuty, by realizować swoje cele i doświadczać życia, naprawdę doceniamy możliwości, jakie przed nami stoją. Emily Dickinson przypomina nam, że Zawsze składa się z chwil teraźniejszych. To bardzo prawdziwe stwierdzenie, zarówno w odniesieniu do naszego życia, jak i szansy Forever. Niektóre z moich najciekawszych przeżyć miały miejsce w drodze na lotnisko, gdy mógł to być czas stracony. Niezapomniane chwile mogą się przydarzyć zawsze i wszędzie. Sukces przychodzi do tych, którzy chwytają każdą okazję. Każdy dzień ma w sobie potencjał wielkości, dlatego pamiętajcie, by się UŚMIECHAĆ i cenić każdą minutę!

  FOREVER Wasz, Rex Maughan Chief Executive Office
  Źródło: Forever Poland Luty 2014

  czytano: 7840 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2014-02-18 22:30:13


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA