FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Talent + Aloes = Sukces - dr M.Kraczka, H.Jurkowska

  Strona głównaBLOGPoradyZdrowieSport a ForeverTalent + Aloes = Sukces - dr M.Kraczka, H.Jurkowska

  wielkość tekstu: A | A | A

  Kasię Jurkowską znam od dawna, od małego berbecia i wiem, że aloes towarzyszy jej od wczesnego dzieciństwa. Dziś mogę z całą stanowczością stwierdzić, że aloes jest istotną przyczyną jej medali i sukcesów. Produkty, których Kasia używa na co dzień, to szczególny zestaw: Aloe Berry Nectar, Forever Freedom, Nature-Min, Calcium Plus, Forever Lite, Mleczko Pszczele, Arctic-sea, Pola Zieleni, Absorbent-C, a gdy trzeba Propolis i   Garlic-Thyme.

  Na czym polega „magia” ich działania?  Kasia dostaje zestaw wszystkich potrzebnych do zdrowego wzrostu i rozwoju produktów. Codzienna intensywna aktywność fizyczna – kilka godzin treningów dziennie – sprawia, że wszystko, co zje, jest doskonale wykorzystane przez cały jej organizm, ze szczególnym  akcentem na wszystko!  Stąd mimo wielu lat trudnych i ciężkich treningów obciążających kręgosłup Kasia rośnie i rozwija się prawidłowo (przecież wśród wyczynowych sportowców, którzy zaczynali swoją karierę we wczesnym dzieciństwie sporo jest osób o małym wzroście), cały czas ma  doskonałą kondycję fizyczną, doskonale znosi również psychiczne trudy zawodniczego życia z dala od domu. Zewnętrznie Kasia używa: Aloe First, MSM, Emulsję Rozgrzewającą, Emulsję Aloesową i Galaretkę Aloe Vera, które szybko likwidują kontuzje powstałe w czasie ćwiczeń . . . . . 

  cały art.cztaj materialy dodatkowe

  czytano: 7557 razy

  autor: Gazeta Forever Poland, 05/2008

  data dodania: 2014-01-25 21:47:16


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA