FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Najlepszy moment jest TERAZ

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Najlepszy moment jest TERAZ

  wielkość tekstu: A | A | A

  Zainspiruj się, zorganizuj się, wyrusz w drogę i niech 2014 będzie dla Ciebie wspaniały! W 2013 roku osiągnęliśmy tak wiele wspaniałych sukcesów, na bazie których możemy dalej się rozwijać! Jestem bardzo dumny z Was wszystkich, że zmienialiście świat dzieląc się biznesem Forever i dążąc do spełnienia swoich marzeń i ambicji.

  Rok 2014 to czysta kartka i tylko Wy sami możecie ją zapełnić swoimi celami i planami ich realizacji. Istnieje wiele dróg prowadzących do sukcesu. Niezależnie od tego, którą z nich wybierzecie, sprawcze przesłanie pozostaje niezmienne: najlepszy moment na wyruszenie w drogę jest teraz.

  Zainspiruj się. Spędź trochę czasu z ludźmi, których podziwiasz.
  Ja jestem cały czas otoczony inspirującymi pracownikami, Dystrybutorami, członkami rodziny i osobami, których życie zmieniło Forever. Nawet sobie nie wyobrażacie, jak wielką energię i wsparcie czuję z ich strony! Zbudowanie silnych, wspierających relacji może pomóc w zyskaniu pewności siebie potrzebnej do osiągnięcia sukcesu. Wyznacz czas na regularne spotkania ze swoim sponsorem oraz z osobami, które Ty zasponsorowałeś do Forever.
  Dzięki stałej, wzajemnej komunikacji pomożecie sobie realizować swoje cele.

  Zorganizuj się. Kiedy już przeanalizujesz rok 2013 i określisz cele na 2014, poświęć czas na zaplanowanie tego, co trzeba zrobić, by je osiągnąć. Niezależnie od tego czy chcesz po prostu nieco zwiększyć dochody, czy zakwalifikować się do Chairman’s Bonus, narysuj mapę drogi, którą dotrzesz do swojego celu. Ile kontaktów musisz podtrzymać, a ile nawiązać nowych? Stwórz listę kontrolną, by nie przegapić swojego potencjalnego Eagle Managera.

  Planowanie pomoże Ci utrzymać właściwy kurs, prowadzący do realizacji celów.
  Wyrusz w drogę. Kiedy już nakreślisz mapę, wyrusz w drogę! Samo planowanie to za mało.

  Wykorzystaj impet udanego roku 2013 i motywację związaną z etapami, które są przed Tobą. Kiedy łapię się na tym, że coś odwlekam, przypominam sobie tzw. „Zasadę dwóch minut”. Zgodnie z nią, jeżeli jakaś czynność zajmie Ci mniej niż dwie minuty, zrób to od razu.

  Dzwoniąc lub wysyłając e-mail, torujesz sobie drogę do sukcesu w 2014 r. Im więcej „dwuminutowych zadań” możesz zrealizować, tym bardziej będzie
  rosła twoja pewność oraz prawdopodobieństwo realizacji celów.

  Skorzystaj z tych prostych wskazówek, a zdziwisz się, jak udany będzie dla Ciebie 2014 rok. Każdemu z Was rzucam wyzwanie, byście stworzyli plan i trzymali się go! Razem sprawmy, by 2014 rok był najlepszym z dotychczasowych lat!

  Początek nowego roku jest zawsze czasem refleksji. Zaduma nad dokonanymi wyborami i tym, jak doprowadziły nas one do sukcesów lub porażek to niezwykle cenny etap rozwoju. Jeżeli będziesz powtarzać te same błędy, nie możesz oczekiwać odmiennych wyników. Jeśli jednak jesteś gotów wyciągnąć lekcję z tych błędów, a jednocześnie duplikować te działania, które pomogły ci odnieść sukces, 2014 rok będzie pełen możliwości.

  FOREVER Wasz, Rex Maughan,  Chief Executive Officer
  Źródło: Forever Poland 2014/01

  czytano: 7397 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2014-01-24 21:35:46


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA