FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Bogusława Sroka - Ambasadorka przedsiębiorczości kobiet

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuManagerowie o biznesieBogusława Sroka - Ambasadorka przedsiębiorczości kobiet

  wielkość tekstu: A | A | A

  Podczas III Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach, 16 września 2013 r. odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów 100 Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet 2013. W gronie osób, którym przyznano ten zaszczytny tytuł znalazła się Bogumiła Sroka, Diamond-Sapphire Manager i najlepszy Dystrybutor Forever w Polsce.

  Inicjatorem i organizatorem projektu Polska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet jest fundacja Ambasada Przedsiębiorczości Kobiet. Projekt został zainspirowany Europejską Siecią Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet zainicjowaną przez Komisję Europejską. Misją Ambasadora jest promowanie przedsiębiorczości wśród kobiet, służenie im własnym przykładem, zachęcanie i wspieranie, by wykorzystywały swoje umiejętności oraz pasje i jako właścicielki firm przyczyniały się do wzrostu gospodarczego kraju.

  Pani Bogumiła, wraz z mężem Janem, od lat zajmuje pierwsze miejsce wśród polskich Top Dystrybutorów i odnosi ogromne sukcesy w budowaniu swojego biznesu Forever. Co więcej, niestrudzenie pomaga innym w zyskiwaniu satysfakcjonującego stylu życia i bezpieczeństwa finansowego oraz wspiera swoim doświadczeniem Dystrybutorów w całej Polsce. To doskonale predestynuje ją do tytułu Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet i nie mamy wątpliwości, że będzie wspaniale wypełniać swoją misję.

  Serdecznie gratulujemy tego wyjątkowego wyróżnienia!

  Więcej informacji na www.ambas.pl


  Raport specjalny - Forever Poland, Grudzień 2013

  czytano: 8925 razy

  autor:

  data dodania: 2013-12-16 22:32:18


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA