FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Ciesz się Świętami

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Ciesz się Świętami

  wielkość tekstu: A | A | A

  Minęło 36 lat od momentu, gdy zdecydowaliśmy się zrealizować pomysł stworzenia firmy pod hasłem zdrowia i wellness w ramach niesamowitej branży MLM. Jak wielokrotnie wspominałem w listach i przemówieniach, zawsze wierzyłem w to, co chcieliśmy zapoczątkować i marzyłem, że rozwinie się to w przedsięwzięcie, które będzie pomagało ludziom na całym świecie.

  Muszę jednak przyznać, że nasze dotychczasowe osiągnięcia budzą we mnie pokorę. To dobry początek i wierzcie mi, dopiero się rozkręcamy. Nawet nie zbliżyliśmy się do granic naszego potencjału, a to oznacza, że Wy również nie. Forever to połączenie, czy suma wszystkich wysiłków takich ludzi jak Wy, którzy dają z siebie wszystko, by stworzyć sobie lepsze życie dziś i jutro. Jeśli więc jako firma nie osiągnęliśmy jeszcze szczytu, to z definicji, nie osiągnął go jeszcze nikt z nas indywidualnie. Oczywiście, idzie nam świetnie i wiedziemy życie, o jakim kiedyś marzyliśmy, ALE to dla nas za mało.

  Miliony kolejnych ludzi muszą usłyszeć przesłanie FOREVER i doświadczyć tej radosnej nadziei, która budzi się w człowieku, gdy zaoferujesz mu szansę zbudowania swojego dziedzictwa.

  Sukces nie zawsze można zmierzyć liczbami, ale mamy kilka imponujących wskaźników, pokazujących co osiągnęliśmy w 2013 roku…

  * Wysłaliśmy ponad 10 000 000 kartonów z zakładów w Dallas,
  * Wytworzyliśmy ponad 31 000 000 litrów Aloe Vera,
  * Wyprodukowaliśmy grubo ponad miliard pigułek,
  * Rozdaliśmy ponad 21 milionów dolarów w pierwszym w historii, pionierskim w branży programie Global Chairman’s Bonus,
  * Zorganizowaliśmy pierwszy w historii Global Eagle Managers Retreat,
  * Wprowadziliśmy Forever Daily, FAB X, nowe Forever Calcium, flawless by Sonya®…

  Ponadto, właśnie wprowadziliśmy całkiem nowy zestaw, o którym wielu z Was jeszcze nie słyszało – Vital5. Dział marketingu zaproponował hasło „Advanced Nutrition Made Simple", czyli Prosty sposób na zaawansowane odżywianie – jestem nim zachwycony. Każdy człowiek na świecie powinien codziennie stosować ten zestaw, dlatego potencjał jest nieograniczony!

  To tylko niektóre z osiągnieć, jakie przychodzą mi do głowy… Są również niezliczone zwycięstwa odniesione przez Was na szczeblach krajowych i regionalnych, ale brak mi miejsca by je wszystkie w tym liście wyliczyć! W ciągu ostatnich lat wielu z Was pytało mnie dlaczego ciągle robię to co robię.

  „Dlaczego nie przejdziesz na emeryturę i nie odpoczniesz?”
  Moja odpowiedź jest niezmienna: „Żartujesz? Mam najlepszą pracę na świecie!” Myśl, że w jakiś niewielki sposób możemy wywołać uśmiech na czyjejś twarzy to fenomenalne uczucie. To moja motywacja, moje dlaczego, mój powód.

  Uwielbiam wywoływać uśmiechy na twarzach ludzi! I właśnie dlatego mam najlepszą pracę na świecie. Jesteście gotowi na 2014? Odkryliście – po raz pierwszy lub na nowo – SWOJE dlaczego? Upewnijcie się, że jest dla Was jasne dlaczego jesteście zaangażowani w Forever i co chcecie osiągnąć. Bez wyraźnego, potężnego dlaczego zostaniecie pokiereszowani i zepchnięci z kursu przez sztormy wątpliwości i wysiłki złodziei marzeń. Kiedy jednak będziecie mieć jasną wizję tego, do czego dążycie, przepłyniecie bezpiecznie przez każdy sztorm. Może trochę poobijani, ale przetrwacie i osiągniecie więcej niż kiedykolwiek wydawało się Wam możliwe.

  Jak odnaleźć swoje dlaczego? Może to być proces, dlatego bądźcie cierpliwi, w końcu je znajdziecie. Niektórym z nas przychodzi to z łatwością, inni potrzebują więcej czasu. Gregg ma tutaj dobrą radę: „Zobacz co sprawia, że czas mija ci błyskawicznie, a zbliżysz się do znalezienia swojego dlaczego.”

  Mamy okres świąteczny, który uwielbiam. To najlepsze chwile roku. Bawcie się dobrze – wiem, że cała nasza rodzina Maughanów na pewno będzie!

  Dziękuję każdemu z Was. Jesteśmy firmą olbrzymów i Wy też do nich należycie. Wszystkim naszym Dyrektorom Krajowym, Regionalnym i Lokalnym Dyrektorom Sprzedaży oraz ich pracownikom, którzy bez wytchnienia pracują, by pomagać nam budować biznes, składam tysiąckrotne podziękowania. Bez Was bylibyśmy niczym. Mojemu Zarządowi i Rodzinie Biura Głównego poświęcacie i dajecie tak wiele po to, byśmy byli największą szansą na świecie.

  W 2013 roku osiągnęliśmy dużo i mamy wszelkie powody do dumy, ale chyba wszyscy przyznamy, że jeszcze nie osiągnęliśmy naszego pełnego potencjału.

  Rex Maughan, Chief Executive Officer

  czytano: 10449 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2013-12-16 22:05:09


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA