FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Forever 4 Core, Rozwój (zasada 4PK)

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverBLOG do wykorzystania ale trzeba przepisać ze starej aloetechMLM nowej generacjiForever 4 Core, Rozwój (zasada 4PK)

  wielkość tekstu: A | A | A

  Na ilustrującym to wykresie linia pozioma przedstawia niezmienną liczbę godzin, jaką poświęcasz co miesiąc na budowę biznesu. Linia ukośna pokazuje wzrost różnorodnych premii i dochodów, które będziesz osiągał. Górny limit zysków zostaje osiągnięty, gdy nie możesz już osobiście poświęcić więcej czasu. Jeśli jednak dbasz o rozwój liderów, podejmujących twoje działania, zyski przestają być ograniczone ilością czasu, jaki możesz zainwestować. Taki dochód liderski jest prawdziwie nieograniczony. Szkolenie i wspieranie struktury to poświęcenie czasu na prezentowanie, instruowanie i motywowanie Dystrybutorów do awansowania na pozycje liderskie w Planie Marketingowym.

  Obejmuje to cztery następujące etapy:

  1. Określanie, które osoby w twojej grupie mają poważne podejście do biznesu
  2. Planowanie z nimi strategii rozwoju i wyznaczanie celów
  3. Zapewnianie efektywnych szkoleń i praktycznej asysty, które pomogą im stać się liderami
  4. Prowadzenie ich i wspieranie, by osiągali sukcesy

  W tym miesiącu koncentrujemy się na czwartym czynniku Forever 4Core, czyli rozwoju. Rozwój to szkolenie i wspieranie swoich Dystrybutorów po to, by pomóc im awansować w Planie Marketingowym oraz zachować zdrową równowagę między czynnikami 4Core. Rozwijanie w strukturze silnych liderów to sposób na zagwarantowanie sobie wysokich wypłat z tytułu Premii Lidera, co można nazwać „dochodem pasywnym”. Dochód pasywny jest definiowany jako taki, który przewyższa ilość czasu, inwestowanego obecnie przez ciebie w biznes. Jest on generowany bez twojego bezpośredniego angażowania.

  Możesz ocenić jak sobie radzisz z zagadnieniem rozwoju w swojej grupie, odpowiadając na następujące pytania:
  • Ile indywidualnych sesji planowania i wyznaczania celów prowadzisz średnio miesięcznie ze swoimi Dystrybutorami?
  • Ile średnio spotkań szkoleniowych miesięcznie prowadzisz dla swoich Dystrybutorów?
  • Ilu Dystrybutorów z twojej grupy uzyskało w ciągu ostatniego pół roku kwalifikację na wyższą pozycję lub do programu promocyjnego?

  Klucz do odniesienia sukcesu jako Dystrybutor Forever Living to zachowywanie równowagi w swoich wysiłkach.

   

  czytano: 5700 razy

  autor:

  data dodania: 2013-11-23 23:13:29


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA