FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Kandefer Jacek - Twoi klienci Forever

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuManagerowie o biznesieKandefer Jacek - Twoi klienci Forever

  wielkość tekstu: A | A | A

  Jedną z czterech podstaw Forever, tzw. czynników 4Core, jest produktywność, czyli sprzedaż detaliczna, która składa się na twoje case credits aktywności. Przedświąteczny okres kupowania prezentów pod choinkę to wspaniała szansa na zwiększenie swoich obrotów osobistych. Jak wiecie, przygotowaliśmy specjalną gwiazdkową kampanię, ułatwiającą nam wszystkim pracę z klientami detalicznymi. Jednak tym, co ma kluczowe znaczenie dla utrzymania bazy lojalnych klientów, którzy będą się u nas zaopatrywali przez cały rok, jest obsługa na najwyższym poziomie. Myślę, że to dobra pora, byśmy przypomnieli sobie jej podstawowe elementy, ponieważ często najbardziej liczą się najprostsze gesty:

  • Znaj swoich klientów.
  Wysyłaj im życzenia na urodziny i imieniny, a także ciekawe informacje o produktach Forever. Poznaj ich zainteresowania i jeśli trafisz na coś, co mogłoby im przypaść do gustu (np. ciekawy wpis w internecie), prześlij im to.
  • Znajomość klientów powinna znaleźć się wśród kluczowych wartości, jakie wpajasz swoim nowym Dystrybutorom.
  • Na każde spotkanie z klientem przychodź elegancko, schludnie ubrany– to zawsze wywołuje pozytywne wrażenie.
  • Ucz swoich Dystrybutorów cenić i być wdzięcznym za każdego klienta – nawet takiego, który aktualnie nic nie kupuje.
  • Okazuj klientom szacunek. Fundamentem naszego biznesu są ludzie – bez klientów nie odniesiemy sukcesu.
  • Dotrzymuj słowa. Jeśli obiecujesz, że coś zrobisz, faktycznie zrób to.
  • Jak najszybciej reaguj na troski klientów.

  Bądź bezpośredni i uczciwy we wszystkich relacjach.

  • Na koniec najważniejsze: słuchaj swoich klientów. To buduje poczucie, że ci na nich zależy. Klienci mają kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu z FLP. Troska o to, by ich kontakty z nami pozostawiały przyjemne, pozytywne wrażenie sprawi, że twój biznes będzie coraz bardziej rozkwitał!

  Wasz,
  Jacek Kandefer

  czytano: 6252 razy

  autor:

  data dodania: 2013-11-23 22:59:22


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA