FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Co Forever oznacza dla Ciebie?

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Co Forever oznacza dla Ciebie?

  wielkość tekstu: A | A | A

  Droga rodzino Forever,

  Gdy robi się chłodniej, a liście zaczynają zmieniać kolory, uwielbiam jechać na północ Arizony do tzw. Rim Country. Będąc tam ostatnio, zastanawiałem się, co Forever oznacza jako marka. Potężne marki, takie jak Apple czy Coca-Cola przywodzą na myśl konkretne obrazy. Kiedy myślisz o Forever jako marce, pamiętaj, że na całym świecie są ludzie wiodący udane, zdrowe życie, którym i Ty się cieszysz. Natrafiłem na wiersz Weldona Rutledge’a, traktujący o znaczeniu marki, czy znaku. Autor mówi o tym, że nawet gdy stajemy przed wyzwaniem, powinniśmy być lojalni i zgodnie z kowbojskim zawołaniem cały czas „galopować dla znaku”.

  Co Forever oznacza dla Ciebie? Komunikowanie Twoim Dystrybutorom tego, co kryje się pod znakiem Forever pomoże im poczuć się częścią naszej rodziny. Wielu z Was wie, że dorastałem na farmie, więc to kowbojskie „galopowanie dla znaku”, będące na Dzikim Zachodzie synonimem lojalności, dużo dla mnie osobiście znaczy. Mój tata nauczył mnie ciężko pracować i zawsze mówił, że „łatwiej coś włożyć do pustego portfela niż z nim żyć”. Do sukcesu nie ma drogi na skróty. Zachęcajcie swoje zespoły, by skoncentrowały się na kolejnej zasadzie 4Core Forever, którą omawiamy w tym miesiącu, czyli na rozwoju, ponieważ dzięki temu powstaną silni liderzy. Dążąc do realizacji swoich celów z Forever, bądźcie śmiali, bądźcie mocni i galopujcie dla znaku!

  czytano: 9410 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2013-11-23 22:40:06


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA