FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Najczęściej zadawane pytania

  Strona głównaBLOGPoradyFAQ do archiwum idzie Najczęściej zadawane pytaniaNajczęściej zadawane pytania

  wielkość tekstu: A | A | A

  P: Jak zostać Dystrybutorem?
  O: Najprostszy sposób to skorzystanie z naszego systemu Dołącz teraz online.

  P: Czy dołączenie kosztuje?
  O: Nie, podpisanie umowy Dystrybutora Forever Living jest całkowicie bezpłatne.

  P: Jaka jest minimalna kwota zamówienia?

  O: Klientów detalicznych nie obowiązuje minimalna kwota zamówienia. Dla wszystkich Dystrybutorów wynosi ona 250 PLN.

  P: Czy mogę zwrócić produkty?
  O: Dystrybutorzy mogą zwrócić wadliwy produkt w ciągu 30 dni od daty zakupu. Klienci detaliczni mogą zwrócić produkt z dowolnego powodu w ciągu 30 dni od daty zakupu. Szczegóły w broszurze Zasady Działalności, rozdział 3.

  P: Co to jest case credit?
  O: Case credits to jednostki, którymi mierzymy obroty i sprzedaż. Każdy produkt ma przypisaną określoną wartość w case credits, które są kumulowane w miarę zakupu produktów, by określać pułapy awansów oraz kwalifikacje do różnych programów promocyjnych dla Dystrybutorów.

  P: Jaki jest potencjał zarobkowy Dystrybutora Forever Living?
  O: Potencjał zarobkowy tak naprawdę zależy od ciebie. Niektórzy Dystrybutorzy traktują współpracę z Forever jako zajęcie dodatkowe, a dochody uzyskane z tego tytułu jako wsparcie domowego budżetu, podczas gdy inni zajmują się działalność Forever w pełnym wymiarze godzin, a uzyskane zarobki stanowią podstawowe źródło ich dochodów.

  czytano: 8546 razy

  autor:

  data dodania: 2013-11-06 23:08:43


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA