FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Smętek Halina, Senior Manager - Pomyśl o Świętach wcześniej niż konkurencja

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuManagerowie o biznesieSmętek Halina, Senior Manager - Pomyśl o Świętach wcześniej niż konkurencja

  wielkość tekstu: A | A | A

  Jestem pod dużym wrażeniem inwencji jednego z największych marzycieli współczesnych czasów, Rexa Maughana. Po raz kolejny mnie zaskoczył dając fantastyczne, bajkowe narzędzie do rozwoju naszego biznesu. Święta w Polsce to magia, nastrój, spotkania z rodziną i prezenty pod choinką! Cóż można zaofiarować bliskim, kochanym, najważniejszym osobom? Myślę, że zdrowie i urodę. Niczym dobra wróżka daj swoim partnerom biznesowym i klientom czarowne produkty Forever w pięknym, eleganckim opakowaniu w kolorze sepii. Zawsze chętnie uczę się od ludzi wyjątkowych. Taką osobą był Steve Jobs. Powiedział on, że są trzy kwestie, które pozwoliły mu być tym człowiekiem, którym był:

  Możliwości – opportunity
  Możliwości to przede wszystkim praca. Cóż może być przyjemniejszego niż kontakt z drugim człowiekiem i prowadzenie go jak Kopciuszka w rozwoju biznesu Forever, by stał się piękny jak Królewna Śnieżka, by miał piękne włosy jak Roszpunka, by pojawiał się w naszych domach jak Książę z bajki? Rex, Forever – dają nam takie możliwości, zapewniają dywersyfikację działań.
  Nasza aktywność w okresie jesieni zaowocowała pięknymi prezentami w planie marketingowym. To najlepszy czas dla rozwoju. To konsekwencja bycia… konsekwentnym w działaniach edukacyjnych. Dzisiaj klient, dystrybutor jest osobą wymagającą, świadomą. Buduj z nim dobre relacje, pozwól mu wybierać w bogatej ofercie Forever.

  Bycie seksownym
  Cytuję dalej za Stevem Jobsem: Najseksowniejszą rzeczą na świecie jest bycie sprytnym, uważnym i wielkodusznym. Dookoła nas są Śpiące Królewny, Kopciuszki, Królewny Śnieżki, jest wielu Piotrusiów Panów. Bądź uważną osobą, obudź przy pomocy oferty świątecznej ich piękno: wewnętrzne i zewnętrzne. Patrz dokładnie, obserwuj, buduj relacje, daj z siebie to, co najlepsze. Ale pokaż też nowe suplementy, które poprowadzą was razem w krainę zdrowia.

  Budowanie życia (FOREVER!)
  Wokół nas to, co nazywamy życiem, zostało stworzone przez ludzi, którzy wcale nie są od ciebie mądrzejsi. Ty też możesz to zrobić. Zasługujesz na wiele.
  Buduj solidne podstawy swojego biznesu. Bądź swoim najlepszym klientem. Twoi przyjaciele, partnerzy biznesowi, klienci, uważnie cię obserwują. Patrzą co masz w łazience, w lodówce, czy korzystasz z czarownej skarbnicy natury zamkniętej w bukłakach z aloesem, w magicznych słoikach z Sonya, w aloesowym kwiecie młodości AFdJ (pozbawionym parabenów), czy masz energię, korzystając na co dzień z suplementów.  Bądź szybszy – proces starzenia można opóźnić. Korzystając z Vit♀lize dla kobiet czy Vit♂lize dla mężczyzn zachowaj upragnioną energię i młodość.
  Obudź się ze snu… czarowny, magiczny okres Świąt szybko nadchodzi. Pozwól bliższym i dalszym osobom wybrać prezenty w komfortowym zaciszu domowym. W 2012 roku Polacy wydali na prezenty 6 miliardów złotych. Weź część z tego tortu. Zapraszam do magicznego świata Forever. Pracuj z broszurą

  Wasza dobra wróżka, Halina Smętek, Senior Manager
  FLP

  Cały art. pobierz materialy dod.

  Źródło - Forever Poland 2013.10

  czytano: 6867 razy

  autor:

  data dodania: 2013-10-25 01:00:22


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA