FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Detaliczny biznes to solidny biznes

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverBLOG do wykorzystania ale trzeba przepisać ze starej aloetechMLM nowej generacjiDetaliczny biznes to solidny biznes

  wielkość tekstu: A | A | A

  Idea marketingu sieciowego powstała w latach 40. ubiegłego stulecia, jako sposób zbudowania własnego biznesu dla osób o ograniczonych zasobach finansowych, które nie mając do zainwestowania pieniędzy, w zamian inwestowały swój czas i wysiłek. Prowadząc własny biznes, mogły one nie tylko wesprzeć codzienny budżet swojej rodziny, ale także zbudować dochód pasywny, zapewniający im i ich potomnym długotrwałe bezpieczeństwo
  finansowe. Jest wielce prawdopodobne, że i ty kierowałeś się podobnymi motywami nawiązując współpracę z Forever Living Products.

  Nasz Plan Marketingowy
  stwarza ogromną szansę osiągnięcia długofalowej stabilności finansowej – w głównej mierze dlatego, że nasi Dystrybutorzy uczeni są budowania biznesu detalicznego. Oznacza to, że i ty, i twoi Dystrybutorzy koncentrujecie się na stworzeniu i utrzymaniu bazy 20-30 regularnych klientów detalicznych. Pod tym pojęciem kryjesz się po pierwsze ty sam (swój NAJLEPSZY klient!), a oprócz tego osoby, które nie są Dystrybutorami i zamawiają u ciebie produkty oraz ludzie, których sponsorujesz bezpośrednio, pozostający na pozycji Nowego Dystrybutora. Obroty generowane z tych źródeł składają się na twoją comiesięczną aktywność 4 cc. Cały proces jest bardzo prosty, a przy tym szalenie dochodowy!

  Każdy Dystrybutor tworzy swoją bazę
  , a następnie sponsoruje i uczy innych, by robili to samo. Budowanie biznesu w inny sposób może przynieść krótkoterminowy sukces, ale tak jak budynek wzniesiony na kruchych fundamentach, wcześniej czy później runie. Wszelkie próby dojścia do sukcesu na skróty zaprzeczają celowi, w jakim powstała branża MLM.

  Jest wiele sposobów i okazji do rozwoju biznesu detalicznego, takich jak spotkania indywidualne, grupowe prezentacje produktów, targi i wystawy czy własna strona internetowa. Porą roku, która szczególnie sprzyja sprzedaży detalicznej jest okres przedświąteczny. Cały kraj rusza wtedy do sklepów szukać prezentów gwiazdkowych dla bliższej i dalszej rodziny, przyjaciół oraz współpracowników. Tylko w 2012 roku Polacy wydali na gwiazdkowe upominki niemal 6 miliardów złotych! Dla ciebie jako dystrybutora to wspaniała szansa, by twój biznes detaliczny nabrał tempa i dynamiki. Produkty Forever zawsze będą trafionym prezentem, ponieważ chyba nie ma na świecie osoby, która nie chciałaby cieszyć się lepszym zdrowiem i urodą. Twoi klienci będą także szczęśliwi, że nie muszą biegać po zatłoczonych centrach handlowych. W tym roku przygotowaliśmy doskonałe narzędzie, które tobie znakomicie ułatwi pracę, a klientom wybór prezentów. To bajkowa broszura Gwiazdkowe opowieści Forever zawierająca gotowe podpowiedzi zestawów prezentów. Ze świąteczną kampanią startujemy już na wrześniowym Success Day, byś miał czas na skontaktowanie się z klientami – zarówno dotychczasowymi, jak i nowymi . . . .

  Źródło: Forever Poland Wrzesień 2013

  Cały art. czytaj materialy dodatkowe

  czytano: 6672 razy

  autor:

  data dodania: 2013-09-21 23:12:01


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA