FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Gregg Maunghan - Kluczowym nawykiem Forever jest Uśmiech

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuManagerowie o biznesieGregg Maunghan - Kluczowym nawykiem Forever jest Uśmiech

  wielkość tekstu: A | A | A

  Pozwólcie, że zadam wam pytanie. Kiedy wstaliście dziś rano, czy myśleliście o tym, który but założyć najpierw? Zastanawialiście się: lewy czy prawy?
  Oczywiście, że nie. Zakładanie butów jest nawykiem, podświadomą, rutynową czynnością. Nawyki to nasza druga natura. Nie musimy się nad nimi zastanawiać, po prostu to robimy.
  Każdy z nas ma swoje nawyki i zacząłem się zastanawiać, jakie z nich charakteryzują wielkich dystrybutorów Forever. Które musimy wyeliminować, zmienić lub wprowadzić, aby stać się jednym z nich? Podzielę się z wami pewną myślą. Co by było, gdyby wszystkie czynności potrzebne, by zostać wielkim dystrybutorem, stały się nawykiem? Stały się waszą drugą naturą i były cały czas powtarzane? Czy życie nie byłoby prostsze? Działalibyście instynktownie i wiedzielibyście, co dokładnie trzeba zrobić. Jak bardzo ułatwiłoby to życie? Jak duży sukces by wam przyniosło?

  Na pewno spotkaliście się z pytaniem: po co zmieniać stare nawyki? Powiem wam dlaczego: jeśli zmienimy nawyki i będziemy instynktownie robić właściwe rzeczy we właściwy sposób, nauczymy się pracowaćmądrzej i staniemy się bardziej produktywni. A będąc bardziej produktywnymi, faktycznie zajmiemy się tym, co pomaga nam spełnić marzenia. Zostaniemy przykładem dla naszego zespołu. Jego członkowie przejmą od nas nawyki i też będą bardziej produktywni. Lecz tak, jak w przypadku każdej życiowej zmiany, musicie sami chcieć jej dokonać. Nie namówię was do tego ani ja, ani Rex – musicie sami poczuć wewnętrzną potrzebę zmiany.

  Jednak jak zmienić złe nawyki? Pozwólcie, że posłużę się prostym przykładem. Odczuwanym przez nas impulsem jest nuda. Reagujemy na nią rutynową czynnością, jaką jest włączenie telewizora i zyskujemy nagrodę w postaci pewnej stymulacji psychicznej – możemy po prostu usiąść i zrelaksować się...

  A może zamiast oglądania telewizji warto zrobić coś innego? Na przykład porozmawiać z rodziną lub zadzwonić do członków swojego zespołu i zapytać, co u nich słychać. Sprawdzić, jak sobie radzą, zmotywować ich – to będzie dużo bardziej produktywne, niż siedzenie przed telewizorem. Możemy też wyskoczyć na siłownię, żeby trochę poćwiczyć, zadbać o zdrowie i poprawić swoje samopoczucie. Nagroda, jaką otrzymamy za te działania, będzie dużo lepsza, niż stymulacja psychiczna, którą  daje siedzenie przed ekranem. Czy sądzicie, że nasi wielcy liderzy zawdzięczają swój sukces wyłącznie szczęściu? A może osiągnęli go przypadkiem?

  Zapewniam was, że nie. Odnaleźli oni właściwe nawyki, które codziennie, nieustannie i konsekwentnie pielęgnują. Wytrwałe działanie – to ono przyniosło im wspaniałe wyniki. Posłuchajcie mojej prezentacji z Global Rally – znajdziecie ją na www.discoverforever.com. Poznacie nawyki jednego z naszych największych liderów, Johna Ekperigina i zobaczycie jaki sukces przyniosły one jemu i jego zespołowi. Kiedy zastanawiałem się, jaki nawyk moglibyśmy wypracować jako rodzina Forever, wybrałem taki, który chciałbym uczynić naszym kluczowym. Naprawdę wierzę w ten nawyk. Uważam, że jest on niezbędny we wszystkim, co robimy jako firma i jako jednostki. To znaczy, że proszę o niego nie tylko was, ale i siebie, i personel Forever, i Dyrektorów Krajowych, i Aloe Vera of America i Forever Nutraceutical oraz każdego, kto jest związany ze światem Forever. Jestem przekonany, że wprowadzenie go wpłynie na wszystko, co robimy: na nasz biznes, na osobiste relacje, na szczęście . . . .

  Źródło: Forever Poland Wrzesień 2013

  Cały art. czytaj materialy dodatkowe

  czytano: 6594 razy

  autor:

  data dodania: 2013-09-21 22:58:58


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA