FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Forever 4 Core, Utrzymanie (zasada 4PK)

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverBLOG do wykorzystania ale trzeba przepisać ze starej aloetechMLM nowej generacjiForever 4 Core, Utrzymanie (zasada 4PK)

  wielkość tekstu: A | A | A

  W najbliższych miesiącach będziemy publikować artykuły koncentrujące się na wskaźnikach Forever 4 Core (4 podstawy Forever). Przyszłą siłę i dochodowość twojego biznesu można określić mierząc te cztery podstawowe wskaźniki: rekrutacja, utrzymanie, produktywność oraz rozwój.

  Drugą z 4 podstaw Forever jest utrzymanie. Jeśli chcemy zbudować prosperujący, trwały biznes, musimy nie tylko dbać o nowe kontakty i sponsorować nowych Dystrybutorów, ale podejmować również takie kroki, dzięki którym Dystrybutorzy ci pozostaną zaangażowani w korzystanie z produktów i szansy.
  Utrzymanie: procent tych Dystrybutorów na twoim wydruku premii, którzy są aktywni (4 cc) i procent tych, którzy nie są w danym miesiącu nowi . . . .

  Źródło: Forever Poland Wrzesień 2013

  Cały art. czytaj materialy dodatkowe

  czytano: 5605 razy

  autor:

  data dodania: 2013-09-21 22:12:41


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA