FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Odkrywanie ukrytrej wielkości

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Odkrywanie ukrytrej wielkości

  wielkość tekstu: A | A | A

  Sukces w naszym biznesie to w dużym stopniu pochodna odkrywania potencjału w innych. Niezależnie od tego, jak niefortunne jest położenie danej osoby, może je ona przezwyciężyć – pod właściwym przewodnictwem i dzięki swojej determinacji, by dokonać zmiany. Niektórzy z największych liderów naszej firmy zostali odkryci przez Dystrybutorów, którzy dostrzegli w nich siłę i potencjał do odniesienia sukcesu. Nawet jeśli ludzie nie wierzą sami w siebie, często wystarczy odrobina inspiracji i wsparcia od kogoś, kto wierzy w nich. Czołowi liderzy są ekspertami w odkrywaniu ukrytej wielkości w innych.

  Ludzie potrafią być nieprzewidywalni i zaskakujący; nigdy nie wiesz, kto będzie twoim następnym Eagle Managerem. Ta reguła przypomina mi bajkę o lwie i myszy. Pewnej nocy mysz przerwała lwu sen. Ten, obudzony, zagroził, że ją pożre, na co mysz, w zamian za darowanie życia, przyrzekła mu swoją przyszłą pomoc. Dużo później lew został schwytany i spętany przez grupę myśliwych. Mysz akurat tamtędy przechodziła i spełniając swoją obietnicę, przegryzła więzy i uwolniła go. Nigdy nie wiesz, kto w przyszłości przyczyni się do Twojego sukcesu. Nie lekceważ potencjału drzemiącego w ludziach. Zachęcaj ich, szkol i co najważniejsze, traktuj jak równych sobie . . . .

  Źródło: Forever Poland Wrzesień 2013

  Cały art. czytaj materialy dodatkowe

  czytano: 6691 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2013-09-21 21:59:40


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA