FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Ogień w kroku, czyli zapalenie prostaty

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverBLOG do wykorzystania ale trzeba przepisać ze starej aloetechTeNaGr Ogień w kroku, czyli zapalenie prostaty

  wielkość tekstu: A | A | A

  Jedną z metod zapobiegania zapaleniu prostaty jest masturbacja, czyli domowa, uproszczona i przyjemniejsza wersja tzw. masażu prostaty.
  Istnieje też teoria, według której przyczyną zapalenia prostaty jest nieświadome napinanie mięśni podczas sikania. Zwiększone ciśnienie wpycha mocz z powrotem do prostaty, powodując tam podrażnienie i stan zapalny.

  Jeszcze inna hipoteza głosi, że prostatitis to coś w rodzaju "migreny miednicy", powodowanej przez stres i tłumioną agresję. Jest też całkiem spora grupa lekarzy, przekonanych że drobne symptomy mogą urosnąć do poważnych problemów pod wpływem zamartwiania się.
  Innymi słowy, być może przyczyna części przypadków zapalenia prostaty leży nie tyle w kroku, co w głowie. Niewykluczone więc, że w tych przypadkach znacznie skuteczniejsza od zażywania antybiotyków mogłaby okazać się terapia zmniejszająca poziom lęku pacjenta. Dlatego jedno z zaleceń w leczeniu tego schorzenia brzmi: przekonać, że zapalenie prostaty nie prowadzi do nowotworów tego gruczołu, bo właśnie tego faceci obawiają się najczęściej.

  Ulga od zaraz
  Hipotezy lekarzy jak na razie nie przekładają się na konkretne rozwiązania, a ci, którzy na własnej skórze przekonali się, jak boli prostata, rozpaczliwie szukają metod, które przyniosłyby chociaż chwilową ulgę.

  Jednym ze sposobów jest tzw. masaż prostaty. W trakcie tego zabiegu lekarz wyciska wydzielinę z gruczołu krokowego, zalegające resztki moczu, bakterie, cytokiny, a przy okazji wszystko, co nie jest tam potrzebne. Taki masaż przynosi ulgę. Nie na stałe, ale dopóki nie uda się znaleźć metody rozwiązującej problem raz na zawsze, cieszy wszystko, co łagodzi ból.

  Można też spróbować mniej inwazyjnej metody, bez konieczności wizyt u lekarza, czyli sięgnąć po quercetin - preparat o silnym działaniu przeciwzapalnym. Przeprowadzone w USA badania wykazały, że pacjenci z zapaleniem prostaty, którzy dwa razy dziennie przez miesiąc zażywali 500 mg tej substancji, zauważyli zmniejszenie dolegliwości o 34%.

  A najprostszy sposób? Hm, no cóż - masturbacja. W gruncie rzeczy to jest wersja "Zrób to sam" masażu prostaty. Wyciskasz nieco płynu i czujesz nieco ulgi. Badania tureckich uczonych wykazały, że masturbacja dwa razy w tygodniu przez pół roku powoduje zmniejszenie objawów aż o połowę. Oczywiście, nie musi to być dzieło własnoręczne. Co więcej, nie musi też być to dzieło ręczne. Możesz przecież poprosić o pomoc swoją partnerkę. Będzie równie zdrowo, a zdecydowanie przyjemniej.

  Jak zapobiec zapaleniu prostaty?

  O ile leczenie zapalenia prostaty wciąż nie jest proste, łatwe i przyjemne, o tyle w miarę łatwo możesz znacznie zmniejszyć ryzyko jego wystąpienia. Oto trzy proste domowe sposoby:
  1. Pij codziennie dwie szklanki soku żurawinowego. Jak donosi czasopismo "Urology", taniny zawarte w żurawinach zapobiegają osadzaniu się bakterii w przewodzie moczowym.
  2. Nie napinaj się przy sikaniu. Stając nad pisuarem czy muszlą, staraj się rozluźnić mięśnie. Napięte mięśnie brzucha powodują cofanie się resztek uryny do prostaty, gdzie mogą zostawić bakterie i inne "odpadki".
  3. Używaj kondomów nawet podczas seksu oralnego. Wprawdzie nie ma na to dowodów, ale dr John Polacheck z Ośrodka Leczenia Zapalenia Prostaty w Tucson, w USA, jest przekonany, że w niektórych przypadkach przyczyną zapalenia gruczołu krokowego był seks oralny bez zabezpieczenia. "Bakterie z jamy ustnej mogą w ten sposób wkraść się do cewki moczowej" - wyjaśnia dr Polacheck. Jeśli więc wolisz nie ryzykować, albo zrezygnuj z takich zabaw, albo załóż na siebie coś nieprzemakalnego. Najlepiej w jej ulubionym kolorze. I smaku.

  Źródło: http://www.menshealth.pl/

  czytano: 5456 razy

  autor:

  data dodania: 2013-08-27 22:40:48


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA