FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Forever 4 Core, Rekrutacja (zasada 4PK)

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverBLOG do wykorzystania ale trzeba przepisać ze starej aloetechTeNaGr Forever 4 Core, Rekrutacja (zasada 4PK)

  wielkość tekstu: A | A | A

  W najbliższych miesiącach będziemy publikować artykuły koncentrujące się na wskaźnikach Forever 4 Core (4 podstawy Forever). Przyszłą siłę i dochodowość twojego biznesu da się określić mierząc te cztery podstawowe wskaźniki: rekrutacja, utrzymanie, produktywność oraz rozwój.

  Rekrutacja to osobiste sponsorowanie nowych Dystrybutorów. Polega ona na nawiązywaniu nowych kontaktów i prezentowaniu szansy na biznes. Przez utrzymanie rozumiemy utrwalanie kontaktów z klientami – dla zagwarantowania powtarzalności ich zamówień oraz z Nowymi Dystrybutorami – dla realizacji miesięcznego wymogu 4 cc. Produktywność to dystrybucja produktów do odbiorców, czyli klientów detalicznych i Nowych Dystrybutorów, a także kupowanie ich na własny użytek. Rozwój to szkolenia i wsparcie, jakich udzielasz swojej strukturze, by pomóc im awansować w planie marketingowym i zachować równowagę wskaźników 4Core. W tym miesiącu skupimy się na rekrutacji . . . . .

  Źródło: Forever Poland Sierpień 2013
  Cały art. czytaj dodatkowe materiały

  czytano: 4910 razy

  autor:

  data dodania: 2013-08-25 22:03:17


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA