FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  28 kilogramów później - Andrzej Parzonka

  Strona główna28 kilogramów później - Andrzej Parzonka

  wielkość tekstu: A | A | A

  Jest to opis kilku ważnych kroków jakie podjąłem od czerwca 2012 r., aby zadbać o swoje zdrowie, witalność i samopoczucie. Prezentowanych tu informacji nie gromadziłem niestety na bieżąco, gdyż nie sądziłem, że tak dużo osób będzie chciało wiedzieć, w jaki sposób uzyskałem swoje rezultaty. W sumie, na początku sam nie przypuszczałem, że tyle osiągnę...
  Nazywam się Andrzej Parzonka, mam niespełna 29 lat, na początku czerwca 2012 r. ważyłem 105 kg i miałem w pasie 123cm. Obecnie ważę 77 kg, a mój obwód pasa to 88 cm.

  Decyzja
  Moim pierwszym krokiem była decyzja, aby coś ze sobą zrobić.
  Zacząłem od punktów, które polecam każdemu:
  • zdecyduj, czego chcesz
  • przystąp do działania
  • obserwuj, co się sprawdza, a co nie
  • zmieniaj swoje zachowanie dopóki nie osiągniesz zamierzonego celu
  Jeśli naprawdę poświęcisz się realizacji swoich marzeń, odpowiedź na pytanie Jak to zrobić? pojawi się sama na twojej drodze.


  Źródło: Forever Poland Sierpień 23013
  Cały art. czytaj Dodatkowe materialy

  czytano: 6922 razy

  autor:

  data dodania: 2013-08-25 21:56:12


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA