FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Ochrona przed złamaniami kości w wieku rozwojowym - dr med. Jerzy Oleszkiewicz

  Strona głównaOchrona przed złamaniami kości w wieku rozwojowym - dr med. Jerzy Oleszkiewicz

  wielkość tekstu: A | A | A

  Artykuł zawiera materiały o charakterze szkoleniowym, przeznaczone wyłącznie dla Dystrybutorów FLP, których nie należy używać w celach reklamy i sprzedaży.

  Autor: dr med. Jerzy Oleszkiewicz

  Wielu autorów krajowych i zagranicznych zwraca uwagę na niepokojące zwiększanie się łamliwości układu kostnego
  w fazach szybkiego wzrastania. Widać to na oddziałach chirurgii dziecięcej; obserwuję to również w mojej praktyce lekarskiej.

  Ostatnio ukazała się bardzo aktualna i ważna książka pod redakcją prof. Danuty Chlebnej–Sokół: Diagnostyka i leczenie osteoporozy i osteopenii w wieku rozwojowym. Osteopenia oznacza obniżenie masy kostnej określone na podstawie badania ilościowego stanu mineralizacji. Wymaga leczenia, ponieważ stanowi ryzyko wystąpienia w przyszłości osteoporozy. Stan taki hamuje osiągnięcie wysokiego poziomu szczytowej masy kostnej. Jest to bardzo ważne, ponieważ wraz z wiekiem dokonuje się fizjologiczny, postępujący zanik kości, u kobiet szczególnie intensywny w pierwszych kilku latach po menopauzie, tzn. po ustaniu miesiączkowania. U mężczyzn proces ten pojawia się również z powodu zmniejszonej aktywności hormonów męskich. Zjawisko to obserwuje się u coraz młodszych mężczyzn. Natomiast nawet młode kobiety po rodzeniu dzieci mają bardzo często dolegliwości bólowe kręgosłupa i doświadczają wypadania włosów. Rozrzedzenie kości łatwiej jest zdiagnozować
  . . .

  Źródło: Forever Poland, Sierpień 2013

  Cały art. czytaj materialy dodatkowe

  czytano: 6322 razy

  autor:

  data dodania: 2013-08-25 21:19:57


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA