FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  To nie dieta, to styl życia - Andrzej Ciborek

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuMateriały szkolenioweTo nie dieta, to styl życia - Andrzej Ciborek

  wielkość tekstu: A | A | A

  Na początku warto zadać sobie pytania:
  - Dlaczego to nie dieta?
  - Co ja mogę osiągnąć?

  Odpowiedzi na te pytania są kluczowe ponieważ mogą one stać się dla nas motorem napędowym do osiągnięcia celu. W moim przypadku postanowiłem, że nie będzie to dieta. Dlaczego? Ponieważ słowo to zazwyczaj kojarzy nam się z wyrzeczeniami i ograniczeniami – a tego nie lubimy i działa to na nas demotywująco zamiast motywująco. Zmiana sposobu myślenia jest czymś, co pozwala nam osiągnąć nasz cel. Musimy pamiętać też o wyznaczeniu sobie nagrody, którą otrzymamy po realizacji naszego założenia – będzie to kolejny element dodający nam siły do realizacji planu.

  Kiedy rozpoczynałem współpracę z Forever, znałem już niektóre produkty. Wiedziałem, że są rewelacyjne i działają, a kiedy zacząłem zapoznawać się z ofertą, zobaczyłem, że jest również linia służąca oczyszczaniu naszego organizmu oraz odchudzaniu. Trudno mi było jednak polecać ją moim współpracownikom i  mówić o rewelacyjnym działaniu produktów, kiedy sam miałem problem z otyłością. Dodatkowo, jako ratownik medyczny byłem świadomy zagrożeń ze strony różnych jednostek chorobowych jakie mogą wystąpić przy otyłości. Te właśnie czynniki, poza osobistymi, zmotywowały mnie pod podjęcia kroku związanego ze zmianą stylu życia, a nie dietą, ponieważ każda wcześniejsza dieta kończyła się u mnie efektem jo-jo.

  Potwierdzeniem tego, że miałem problemy z otyłością są chociażby poniższe zdjęcia i moje wymiary . . . . .

  Źródło: Forever Poland Lipiec 2013

  Cały art. czytaj materialy dod.

  czytano: 4565 razy

  autor:

  data dodania: 2013-07-28 10:21:32


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA