FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  "Relacje Prawie Idealne" Nie ma rzeczy idealnych, wystarczą dobre relacje

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca Forevere-booki"Relacje Prawie Idealne" Nie ma rzeczy idealnych, wystarczą dobre relacje

  wielkość tekstu: A | A | A

  Otrzymałem drogą mailową moim zdaniem wartościową pozycję, e-booka od
  Pana Marcina Wróbla, który jest jego autorem i chciałem się tu podzielić jego zawartością. 
  Na początek wybrany fragment, cyt.: 

  "Ponieważ NIE MA rzeczy niemożliwych i Właśnie TERAZ zaczyna się Twoja przygoda z relacjami i która pozwoli Ci osiągać więcej !
  * Napisałem to także w innym celu, poznasz go na końcu tego ebooka:)
  Relacje dzielimy na dwa etapy: Relacje biznesowe (zawodowe) i relacje prywatne (związki).

  Dlatego bardzo ważną sprawą jest już na samym początku to, byś ustalił sobie cele związane z relacjami biznesowymi oraz prywatnymi.

  Relacje Prawie Idealne (Wersja Mini)

  1. Jaki jest Twój cel osobisty?
  Czy szukasz idealnego związku, przelotnych relacji, czy chcesz poprawić swój dotychczasowy związek itp.) Udziel w 100% szczerej odpowiedzi? To bardzo ważne.

  2.Jaki jest Twój cel biznesowy
  Czy chcesz rozwinąć własny biznes, – jaki ?
  Czy chcesz działać w programach partnerskich, czy chcesz znaleźć lepszą pracę) Opisz do dokładnie? Dlaczego to takie ważne?
  Ponieważ musisz mieć cel, do którego dążysz, a każdy cel musisz dzielić na mniejsze cele. Człowiek bez celu błądzi przez całe życie!

  Cele są bardzo ważne i mimo, że pewnie nie raz już to słyszałeś to podejrzewam, że nie spisywałeś ich. To błąd, ponieważ pozwalają one łatwiej osiągać wszystko to, na czym Ci zależy.
  Jeśli chodzi o sprawy związane z biznesem, rekrutowaniem ludzi do programów MLM, poszukiwaniem Klientów, czy zjednywaniem sobie ludzi, to bardzo ważną sprawą, która jest całkowicie niezbędna i bez której nie uda Ci się nic osiągnąć jest budowanie ZAUFANIA !

  Bez tego nie zbudujesz nic, ponieważ Klient musi Ci autentycznie ufać by chciał
  z Tobą prowadzić jakiekolwiek interesy, by powierzyć Ci swoje pieniądze.

  Jak można budować zaufanie w najprostszy sposób?

  To proste! Zamiast od razu próbować wyciągać pieniądze od Klienta, lepiej się
  z nim zaprzyjaźnić, lepiej sprawić by autentycznie Cię lubił.
  To daje dużo lepsze rezultaty, ponieważ wtedy nawiązujesz relacje, która jest oparta na czymś w rodzaju przyjaźni, a przyjacielowi ufa się bardziej niż zwykłemu człowiekowi z ulicy.

  Na tej zasadzie działają metody, których uczę, ponieważ wiem, że są dużo bardziej skuteczne i działają w taki sposób, że druga osoba sama chce z Tobą współpracować . . . "

  . . aby przeczytać całość otwórz e-booka w pdf-ie, materiały dodatkowe.

  czytano: 6528 razy

  autor:

  data dodania: 2013-06-25 22:16:30


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA