FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Bogumila Sroka - Dlaczego należy dumnie nosić odznakę Forever

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuManagerowie o biznesieBogumila Sroka - Dlaczego należy dumnie nosić odznakę Forever

  wielkość tekstu: A | A | A

  Od marzenia do przedsiębiorstwa wartego miliardy dolarów – już ponad 35 lat temu Rex Maughan założył firmę, która miała zmienić życie milionów ludzi na świecie. Rex wiedział, że potężnym czynnikiem motywującym wszystkich ludzi jest potrzeba, by czuć się cenionym i rozumiejąc siłę, jaką niesie wyrażanie uznania, uczynił je podstawą kultury Forever.

  „Nie raz słyszeliście, jak mówię, że potęga Forever to potęga miłości. Szczerze w to wierzę i wiem, że ludzie czują tę miłość, gdy wyrażamy im uznanie, nawet w drobny, prosty sposób. Stworzyliśmy naszą odznakę jako potężny symbol ich osiągnięć i wyraz naszej miłości do nich.” Dlaczego należy dumnie nosić odznakę Forever, firma z sercem . . .  .

  Aby przeczytać caly art. otwórz pdf

  czytano: 6131 razy

  autor:

  data dodania: 2013-05-27 09:27:44


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA